Obrázok používateľa CEZ OKNO
Valerij Uvarov: O pyramídach a labyrinte v Bosne 2

Hlavným a posledným objektom v reťazci „Kopcov Prvého Času“ bola posvätná hora Meru, ktorá sa nachádza presne na pradávnom Severnom póle, tam, kde, podľa slov „bohov“, od „Počiatku života na Zemi vyviera Zdroj Života“ (tok energie so špecifickými vlastnosťami). Dnes sa tento „Svätý kopec“ nachádza na území Grónska pod aktívne sa topiacim snehom, preto onedlho uvidíme to, čo zostalo z Meru po veľkej potope a následnej dobe ľadovej.

Technicky je pyramída v Bosne postavená rovnako ako Meru, ktorá sa postupne stala najdôležitejším sakrálnym centrom Zeme. Význam Meru v energoinformačnej zmene našej planéty s kozmom bol natoľko veľký, že po skončení jej výstavby boli všetky staroveké pyramídy a chrámy orientované na ňu. Severný pól bol v stavebných plánoch chrámov, pyramíd a megalitov rôznych národov na prvom mieste práve preto, že sa na ňom rozprestierala legendárna a mystická hora Meru, hlavný pyramídový rezonátor Zeme.

Pyramídy vytesané z „Posvätných kopcov“ – sú najstaršími pyramídami, o čom sa zachovalo veľa dôkazov v prehistorických kronikách. Avšak z nejakého dôvodu tieto fakty egyptológovia ignorujú.

Teraz si niektoré z nich vymenujeme.

Pyramídy „Prvého Času“, ktoré sa objavili na Zemi vďaka „bohom“, mali niekoľko významov. Zastávali funkciu antén pre komunikáciu s „bohmi“ a mali aj úlohu GPS majákov (markerov), používali sa na medzinárodnú navigáciu a presný prechod z paralelných miest (území) na Zemi na presne určené miesto. Preto v blízkosti týchto objektov možno pozorovať častý výskyt UFO. Na ich záznam by však bolo potrebné natáčať pyramídu na kvalitnú kameru počas niekoľkých dní, potom to preniesť do počítača, pozrieť poriadne obsah, chyby, znížiť rýchlosť 3-4 krát a potom by bolo všetko jasné.
VIDEO► https://www.youtube.com/watch?v=B-lSrV3pNro

-pokračovanie-


Všetky časti postupne nájdete na tejto adrese.

Valerij Uvarov

Zdroj: http://vip-stelki.ru/

Preklad: Horča

Korektúry: Sokol

exkluzívne.cez.okno


Súvisiace:

"Meru sa nazýva Horou Sveta. Pokiaľ ide o buddhistické vyobrazenia, nájdeme pozoruhodný obraz Meru."
http://www.cez-okno.net/clanok/hviezdna-brana-atlantidy-vi

"Prechádzal moje snímky až kým neprišiel ku kresbe piliera Meru, alebo veže z 2. storočia."
http://www.cez-okno.net/clanok/hviezdna-brana-atlantidy-vii

"V diagrame základne stĺpa Meru si všimnime, že má štyri strany."
http://www.cez-okno.net/clanok/hviezdna-brana-atlantidy-viii

Téma: MERU
http://www.cez-okno.net/search/node/Meru

Seriál: Bosnianske údolie pyramíd
http://www.cez-okno.net/serial-bosnianske-udolie-pyramid

Editoriál: JE ALEBO NIE JE TO PYRAMÍDA?
http://www.cez-okno.net/clanok/editorial-je-alebo-nie-je-to-pyramida


február 19, 2015 13:40 popoludní

 

 

Top