Obrázok používateľa CEZ OKNO
VEĽKÁ PYRAMÍDA - Germane prostredníctvom Lyssa Royal II.

Takže táto pyramída, v ktorej sa teraz nachádzate, je nasledovníčkou, mali by sme povedať, veľmi, veľmi skorých pyramíd, ktoré stáli na jej mieste. Keď bola pyramída prvý krát prebudovaná po veľkej potope alebo po zničení Atlantídy, to je to časové obdobie, kedy vstupujeme do súčasnejšej histórie, približne pred 10 000 rokmi. Táto pyramída by bola pod kontrolou kohokoľvek, kto bol v tom čase vládnúcim bohom. Bola postavená zvnútra navonok, a z podzemia nahor.

Ak by ste mali technologickú schopnosť úplne ju rozobrať, našli by ste zvyšky starovekejšej pyramídy, ktorá prišla pred touto, takže kedykoľvek sa vedec pokúša pyramídy datovať, nezíska spoľahlivé výsledky. Napríklad, táto komora je oveľa staršia ako kamene pri vonkajšej časti pyramídy. Teraz táto kráľovská komora, v ktorej sa nachádzate, je vyrobená z granitu. Granit má rádioaktivitu nízkeho stupňa.

Kedykoľvek máte látku, ktorá má nízku radiáciu, ako táto, nezískate presné datovanie. To, s čím sa zaoberáte, je pyramída, ktorej najstaršia časť, ktorá ešte nebola objavená, je hlboko pod ňou a je vyše 25 000 rokov stará. Najnovšia časť sa datuje asi do doby pred 4 000 rokmi ako najstaršia. Takže toto je jeden z dôvodov, prečo vám nemôžeme poskytnúť jeden dátum pre vek pyramídy, pretože je to skutočne mnoho pyramíd.

Teraz ste sa tiež opýtali, ako bola postavená.

Nuž, mnoho ľudí na našej planéte má vízie o budovaní pyramíd, a mnohé z týchto vízií sa navzájom odlišujú. Povedali by sme len, že všetky z najrôznejších spôsobov, ktoré ste si predstavili, boli v nejakom období použité. Jednou z najbežnejších spomienok je tá o levitovaní kameňov a to sa iste dialo. Dokonca pradávnejším spôsobom bolo jednoducho, že sa použila kozmická energia, a s využitím zariadení, sa zhmotnila. V nedávnejšej histórii máte príbehy o otrokoch ťahajúcich bloky.

Ľudstvo malo matné spomienky na pyramídy, ktoré postavili bohovia, a často sa pokúšali kvôli tým pradávnym spomienkam také pyramídy postaviť. Takže niektoré z novších pyramíd boli postavené jednoducho fyzickou prácou, pretože mimozemšťania tu už viac so svojou technológiou neboli. Takže môžete vidieť, že všetky príbehy sa zakladajú na pravde. Ten, ktorý si predstavujete, je najpravdepodobnejšie tým, s ktorým máte najsilnejšie spojenie.

Teraz sme boli požiadaní o súkromné stretnutie, kde leží spojenie medzi touto skupinou a starovekým Egyptom. Hoci mnohí z vás ste sa navzájom poznali z rôznych životov starovekého Egypta, táto skupina nebola spolu počas súčasnej egyptskej histórie v priebehu minulých 5 000 rokov. Posledný čas, kedy vaša skupina bola spolu ako celok, bolo v dňoch Sumeru.

V tých dňoch sa diali migrácie zo Sumeru dolu do Nílskeho údolia, a boli ste ich súčasťou. Teraz, samozrejme, keď je migrácia, je to tiež čas pre mnohé budovanie. Mnohí z vás skutočne pomáhali budovať, v jednej alebo inej dobe, pyramídy, na ktoré sa pýtate.

Vaše spojenie s Egyptom je oveľa pradávnejšie než faraóni, o ktorých počúvate.

Zmienili ste sa o tom, že v pradávnych dňoch tu ľudia zostávali tri dni a tri noci. Rád by som vedel, kto boli tí ľudia a ako sa vykonávali zasvätenia.

Ľudia, ktorí prijali zasvätenia v pyramídach, boli ľudia veľmi podobní vám. Boli to hľadači na duchovnej ceste. Väčšina z nich bola spojená s rôznymi kňazstvami. Boli to muži aj ženy. V priebehu času sa špecifiká iniciácií zmenili. Niektoré z nich sa konali v pyramídach, ale niektoré z nich prebiehali na iných svätých miestach v Egypte.

Takže pokiaľ ide o špecifiká iniciácie, skutočne závisela na osobe a časovom období, ale hlavným účelom zasvätenia bolo vždy pre tú osobu, aby čelila sebe samej alebo samému. Jedným zo spôsobov, ako to urobiť, je prostredníctvom straty vnímania, pretože bez rozptýlenia museli jednotlivci čeliť sebe samým. Verilo sa, že v tom čase to má byť skutočne duchovná osoba, museli ste byť schopní čeliť sebe.

Toto znamená čeliť vnútorným démonom. Znamená to čeliť svojmu vlastnému strachu...

- pokračovanie -


Všetky časti postupne nájdete na tejto adrese.

Tento článok sa objavil v augustovom vydaní Sedona Journal of Emergence v roku 1993

Sedona Journal of Emergence
8. február 1993 - Káhira, Egypt
Z kazety #131

Zdroj: http://www.galactic-server.com/

Preklad: PH

Korektúry: Sokol

exkluzívne.cez.okno


EGYPT nájdete na tejto adrese.

Súvisiace:

Egypt - Odhalenie
http://www.cez-okno.net/zakazana-egyptologia


október 25, 2013 21:06 popoludní

 

 

Top