Obrázok používateľa CEZ OKNO
Viac dôkazov o prítomnosti Egypťanov a Plejáďanov v Austrálii

Zakaždým, keď sa vraciame ku Kariongským stenám s hieroglyfmi, môj tím a ja nachádzame „viac archeológie“ a informácií. Od prvého razu, ako sme prešli do krajiny, bola to vždy práca v pohybe; mystérium rozuzľujúce sa na príkaz domorodých Starešinov a duchov krajiny. Ale aj tak, čo sme tentoraz videli a počuli, bolo nad očakávanie...


Dve steny s glyfmi nemali pri tejto príležitosti pre našu skupinu význam; namiesto toho sa celý náš tím – od vedeckého až k intuitívnemu – sa zhromaždil počas 4 dní.

Zamerali sme sa na prehliadaní bezprostredného okolia okolo glyfov, ako aj trochu vzdialenejšieho miesta – o ktorom sme dostali nejaké sľubné správy o "podobnej archeológii".

Zabudovaný kryštál

Začali sme šachtovým systémom umiestneným vedľa stien s glyfmi v Kariong v North-South Wales.

Steny šachty sú vo svojej štruktúre nesmierne rovné a umelé, a je tam niekoľko veľkých komôr vedúcich z hlavnej úzkej šachty von.

Za všetok ten vynaložený pot sme zachytili sériu fotografií s vysokým rozlíšením z vnútra systému šachty a dostali sme presné rozmery.

Kovové šperky, ktoré Koa Staršia „Teta“ Minnie Mace predtým našla v blízkosti zadnej šachty (dala nám ich neskôr), boli dostatočným impulzom pre jedného z oddaných dobrovoľníkov, „Strašného Dana,“ aby cestoval 700 kilometrov so svojím profesionálnym detektorom kovov a miesto šachty poriadne preskúmal.

Dan umiestnil päť kovových predmetov do šachty, z ktorých posledný vzrušil celý tím; bol to kus kryštálu zabudovaný do kovu.

Strýko Reuben Kelly, vysoko vážený starešina Dhungutti, nám hovorí:

„Naše legendy rozprávajú, že sme prišli na túto planétu na kozmickej lodi vyrobenej z energie. Keď dosiahla túto atmosféru, zmenila sa na kryštál”… a havarovala.

Mohlo by to znamenať, že máme fyzický dôkaz výbuchu?

Malý kus kovu meria v priemere 3 cm (1,2 palca), a má v sebe zabudovaný pravouhlý kryštál – ktorý nezanecháva žiadne pochybnosti, že ten kov bol roztavený, keď sa kryštál vkladal dovnútra. Extrémne vysoké teploty boli súčasťou jeho vzniku, ale čokoľvek sa udialo a nech to bolo kdekoľvek, určite ho nevyrobili Pôvodní ľudia.

Jeho blízkosť stenám, k iným kovovým predmetom nájdeným v blízkosti a potvrdzujúcich záznamov, ktoré poskytli Pôvodní Starešinovia o mimozemskej lodi, ktorá blízko havarovala, nám dávajú tri možnosti:

Je to buď Plejáďanské, staroveké Egyptské (vedúc ďalšie vzdialené miesto)… alebo predsalen ďalšia časť pochybného a vysoko prepracovaného hoaxu.

Kedykoľvek náš tím zápasí s problémom starovekej Pôvodnej histórie, pravidelne hľadáme radu u našich Pôvodných mentorov...

- pokračovanie -


Všetky časti postupne nájdete na tejto adrese.

Steven Strong, 11. február 2013

Foto: Ryan Mullins

Zdroj: http://wakeup-world.com/

Preklad: PH

Korektúry: Sokol

exkluzívne.cez.okno


Steven Strong je najnovším prírastkom tímu Prispievajúcich autorov "Wake Up World."
Steve, spolu so svojím synom Evanom, napísali štyri knihy: "Konštrukcia mapy Nového Sveta", "Snívanie a zabudnutý pôvod Márie Magdalény" (vydala University Press America) a čoskoro vydané "Vyhýbanie".
Napísal vyše tucet článkov o Pôvodnej histórii a náuke pre National Indigenous Times, so štyrmi článkami, ktoré sa objavovali v časopise New Dawn.
S takmer 30-ročným kontaktom s ľudom Gumilaroi a kmeňmi Bundjalungskej jazykovej konfederácie, a výhodou rozsiahlych konzultácií s mnohými Pôvodnými Starešinami, Steveho dielo odhaľuje príbeh Pôvodných ľudí, rozprávanie, ktoré sa takmer stratilo.
Viac informácií nájdete na www.ForgottenOrigin.com

Súvisiace:

Seriál: Prepísanie austrálskej histórie - Spojenie s Egyptom!
http://www.cez-okno.net/serial-prepisanie-australskej-historie-spojenie-...

VIDEO: Steven Strong: Starovekí Egypťania v Austrálii (?!)
http://www.cez-okno.net/clanok/archeologia/steven-strong-staroveki-egypt...


Autori: 
december 08, 2013 23:20 popoludní

 

 

Top