Obrázok používateľa CEZ OKNO
Vlnové bomby v Severním Atlantiku

Díky čtenáři za tip na téma "meteotsunami", které se objevilo i v českém tisku... (http://www.novinky.cz/koktejl/327624-plaz-splachla-meteotsunami.html) Zajisté jste se v tisku dočetli, že obrovské vlny zasáhly v nedávné době mnohá místa na evropském pobřeží Atlantiku. Můžeme samozřejmě předpokládat, že do tohoto děje se snaží zasahovat klimouši, ale tentokrát zde zřejmě mají převahu vesmírné síly.

Myslím, že jejich příčina je přijatelně vysvětlena v následujícím článku, dle něhož jsou způsobeny tzv. "houpáním pevnin" z důvodu výkyvu zemské osy a pohybu Slunce, při němž se vytváří obrovské tlakové níže, a ty se zaplňují dle tzv. Coriolisova efektu v meteorologii. Z wikipedie: "Coriolisův efekt ve velkém měřítku velmi ovlivňuje oceánské a atmosférické proudy, což vede ke vzniku jevů, jako je například tryskové proudění (jet stream). ... Coriolisův efekt také zodpovídá za šíření mnoha druhů vln v oceánu i atmosféře."

P.S. I klimatické zbraně dokážou vytvořit oblasti nízkého tlaku a využít Coriolisova efektu, ale domnívám se, že v tomto případě jde skutečně o zemské a vesmírné síly.

=Orgonet=


Atlantické pobřeží západní Evropy stále více zažívá prudké přílivové vlny vyvolané houpáním Země. Užaslí obyvatelé zakoušejí z první ruky sílu vody v pohybu.

Obr.: Mapa obřích vln, které zasáhly Evropu v lednu a únoru 2014:(V originálním článku, viz odkaz v nadpisu, je dle písmen uvedeno, co způsobily - utonutí lidí, materiální škody...)

„Houpání pevnin nabírá formu číslice 8, viděno z pohledu severního pólu. Co se týče Evropy, je tlačena, aby se naklonila k severozápadu, když je polední Slunce nad Evropou, a následuje zhoupnutí Severní Ameriky k severovýchodu, když se tam Slunce dostane nad hlavy. Tento kombinovaný děj působí jako pumpa, která vytváří prázdnotu čili vakuum nízkého tlaku vzduchu v Severním Atlantiku. Teplý vlhký vzduch je tažen nahoru do severního Atlantiku. Studený vzduch se řítí dolů, aby zaplnil prázdnotu, a začíná víření, z důvodu Coriolisova efektu.“

„... se zvýšeným houpáním Země se bude pravděpodobně zvyšovat bouřkové vzdouvání vody, které bude vysílat nevídaně vysoké vlny do nízko položených míst Evropy.“

Zdroj: ZetaTalk Chat Q&A: December 17, 2011

Vlnění v Severním Atlantiku


http://poleshift.ning.com/profiles/blogs/north-atlantic-wave-bombs

Orgonet

Zdroj: http://orgo-net.blogspot.sk/


Súvisiace:

Orkán Xaver (+KOMENTÁR)
http://www.cez-okno.net/clanok/orkan-xaver-komentar

Seriál: Klimatické rany
http://www.cez-okno.net/rubrika/serial-klimaticke-rany


Autori: 
Sekcie: 
február 17, 2014 08:02 dopoludnia

 

 

Top