Obrázok používateľa CEZ OKNO
Volná energie není perpetuum mobile

Zákon zachování energie říká, že žádná energie nemůže vzniknout, ani zaniknout, jen se prostě mění z jedné formy do jiné. Základním principem získávání této tzv. volné energie, je přístup do „jemnější dimenze“, ze které ji lze v neomezeném množství tahat. O této jemnější dimenzi bylo už mnoho napsáno a řečeno, jen pod různými názvy. Možná jste už nějaké její pojmenování zaslechli – Prána, Chi, Akáša, Éter, nebo Protonace.


Nemám potřebu nikoho přesvědčovat o existenci téhle jemnější sféry. Dost výmluvným argumentem je třeba sám život – živočišné nebo rostlinné buňky, které ví co, kdy a kde mají dělat, aby zajistily chod organismu. „Naprogramované“ chování atomů při různých chemických reakcích. Obdarovaní lidé s prorockými sny nebo předtuchami, které se vyplní. Opravdu věříte, že jsou to všechno jen nahodilé nesouvislé jevy?

Proč téhle jemnější dimenzi nevěnuje „mainstream“ pozornost?

Je to poměrně jednoduché – žijeme v době, kdy je velký důraz kladen na materiální svět. Většina fyzikálních zákonů byla stanovena na základě „pozorovatelného vesmíru“. Zdá se, že cokoli, co přesahuje tento rámec je v konzervativnějších kruzích vědy vystaveno posměchu. Kolik vědců jste kdy slyšeli mluvit o Duši?

Je ovšem zajímavé sledovat, jak moderní vědy – hlavně kvantová fyzika – nacházejí pojítka mezi mikroskopickým světem atomů a naukami dávných civilizací. Ti chlapíci tehdy asi věděli víc, než jsme dlouho byli ochotní přiznat! My pak díky tomu máme možnost pochopit duchovní stránku našich životů i z vědeckého hlediska. Ještě to chvilku zabere, ale vlak už se rozjel.

Poměrně trefná metafora mi v rámci generátorů volné energie přijde sklenice s vodou. Je logické, že když do sklenice napustíte vodu, tak z té sklenice můžete vylít maximálně jen tolik vody, kolik jste do ní napustili. Pokud ale ze sklenice vyléváte vodu a zároveň ji tam dopouštíte, vypadá to, jakobyste ze sklenice vylévali víc, než se do ní vejde. Klíčové je tedy otevřít kohoutek.

Skeptici také nechápou, že k nastartování generátoru volné energie je potřeba do něj na začátku nějakou energii vložit a až pak, když se zařízení naplno rozeběhne, je schopno fungovat jak má.

Než se ponoříme do zkoumání náznaků, že dávné civilizace využívaly pokročilé technologie, nakousneme téma, které nám bude (z hlediska času) nepochybně blíž – totiž Nikola Tesla a projekt Wardenclyffe...

-pokračovanie-


Všetky časti postupne nájdete na tejto adrese.

Jankoš

Zdroj: http://jedno.duchost.cz/

Kdo potřebuje copyright? Jsme Jeden Duch.)


Súvisiace:

QEG generátor
http://www.cez-okno.net/stitok/qeg-generator

Túto skutočnosť už potvrdilo viacero vedcov. VOĽNÁ ENERGIA – Tu je dôkaz!
http://www.cez-okno.net/clanok/tuto-skutocnost-uz-potvrdilo-viacero-vedc...

Voľná energia
http://www.cez-okno.net/volna-energia


Autori: 
Sekcie: 
jún 25, 2014 21:59 popoludní

 

 

Top