Obrázok používateľa CEZ OKNO
Všetko, čo ste chceli vedieť o delfínoch (+VIDEO)

Delfíni fascinujú ľudí tisíce rokov nielen kvôli inteligencii, ale pre ich spojenie s nami a našou galaktickou históriou. Dogoni majú legendu o Nommoch, strašne vyzerajúcich bytostiach, ktoré pricestovali v lodi spolu s ohňom a hrmením. Nommovia, ktorí mohli žiť na zemi, ale prebývali prevažne v mori, boli sčasti rybou, morským národom (morské panny a morskí muži).


Podobné stvorenia zaznamenali aj iné staroveké civilizácie, boli to Oanneovia v Babylonii, Eaovia v Akádii, Enkiovia v Sumerii a bohyňa Izis v Egypte. ›› Dogoni tvrdia, že práve od Nommov získali svoje znalosti nebies.

Dogoni tiež tvrdili, že v systéme Síria existovala tretia hviezda (Emme Ya). Väčšia a svetlejšia ako Sírius B, táto hviezda obiehala tiež okolo Síria. A okolo nej obiehala planéta, z ktorej prišli ›› Nommovia.


VIDEO nájdete na tejto adrese.

Nommovia sú rasou Bytostí, ktorá preberá formu delfínov, veľrýb, morských panien a morských mužov. Ich domovským svetom je planéta ›› v hviezdnom systéme Síria, ktorá je zväčša teplou modrou vodou. Mnohí z Nommov kráčajú vzpriamene. Sú známi pre svoje vysoko pokročilé využívanie zvuku.

Nommovia hrajú dôležitú úlohu v evolúcii Zeme. Práve teraz sú strážcami a vodcami časti Éterických Síriusanov, ktorí sú v telách delfínov, veľrýb a morských panien/morských mužov, aby udržiavali biosféru Zeme.

Éterickí Síriusania sú skupinou duší, ktorým bola daná Zem ako ich nový domov, keď ich predchádzajúci domov – Sírius B – implodoval.

Keď Zem vzostúpi, Éterickí Síriusania prevezmú úlohu ako strážcovia svojej planéty. Tí, ktorí sú vo vodnej forme, budú mať možnosť zmeniť formu a prevziať ľudské telo, kráčajúc po Zemi ako strážcovia Zeme. Mnohí z Éterických Síriusanov vo vodných formách robia túto voľbu teraz a preto sa vyťahujú na breh. Vracajú sa do domovského sveta Nommov, aby sa zaškolili do bytia v ľudskom tele a aby sa mohli vrátiť na Zem ako jej strážcovia.

Tí, ktorí sú zo skupiny duší Éterických Síriusanov, sú obyčajne veľmi priťahovaní k veľrybám a delfínom. Môžu sa tiež nachádzať v organizáciách a skupinách so zameraním na liečenie Zeme a zachovávanie jej zdrojov. Väčšina Éterických Síriusanov sa nachádza medzi čiernou, červenou a hnedou rasou Zeme.


VIDEO nájdete na tejto adrese.

„Dogoni hovoria, že ich astronomické vedomosti im dali Nommovia, obojživelné bytosti, ktoré boli poslané na Zem z hviezdneho systému Síria ako pomoc ľudstvu. Názov pochádza z dogonského slova, ktoré znamená „napiť sa“, („to make one drink“), a Nommovia sa tiež nazývajú Majstri Vody, Poradcovia a Inštruktori. Na Zem prišli niekde na severovýchode od súčasnej domovskej krajiny Dogonov. Keď ich plavidlo pristálo (po „krútení a vírení“ klesli s veľkým hlukom a vetrom), sa skĺzlo a zastavilo sa, urobiac ryhu do zeme... V tom čase bola videná na oblohe nová hviezda (snáď materská loď).“

Legenda zobrazuje „Nommov“ ako sčasti zjavom podobných rybám a žijúcich prevažne v mori. Tieto stvorenia nesú výraznú podobnosť so stvoreniami nazývanými Babyloňanmi Oannes a so sumerským stvorením nazývaným Enkiovia. Dokonca egyptská bohyňa Izis bola zobrazená ako to, čo bolo neskôr pomenované ako morská panna. Vo všetkých prípadoch, títo „bohovia“ súviseli s uctievaním Síria.

Dogoni hovoria, že kresby na stenách ich jaskyne im ukázali určité bytosti, ktoré prišli na Zem veľmi dávno a informácie o tom, odkiaľ prišli. Tieto kresby ukazujú lietajúci tanier prilietajúci z oblohy a pristávajúci na troch nohách. Potom zobrazuje bytosti v lodi, ktoré robia veľkú dieru do zeme, napĺňajú ju vodou, skáču z lode do vody, a nakoniec prichádzajú k jej okraju. Tieto bytosti vyzerali veľmi podobne ako delfíni. V skutočnosti to možno boli delfíni, ale nevieme to určite. Potom začali komunikovať a opísali, odkiaľ prišli, a dali dogonskému kmeňu tieto informácie.

-pokračovanie-


Všetky časti postupne nájdete na tejto adrese.

Gregg Prescott

27. január 2015

http://in5d.com/everything-you-wanted-to-know-about-dolphins/

Preklad: PH

Korektúry: Sokol

exkluzívne.cez.okno


Súvisiace:

Delfíni
http://www.cez-okno.net/delfini

Seriál: Atlas mysle, tela a duše - DOGONI
http://www.cez-okno.net/rubrika/serial-atlas-mysle-tela-a-duse-dogoni


Sekcie: 
apríl 23, 2015 23:33 popoludní

 

 

Top