UPOZORNENIE: Tento článok/podcast/video nechápte ako jednoznačný návod, nenahrádza konzultáciu s odborníkom! Môže vyjadrovať názory, ktoré sa nemusia zhodovať s názormi redakcie. Autor, prevádzkovateľ ani redakcia nenesú žiadnu zodpovednosť za riziko, poškodenie, či ujmu, ktoré by mohli byť považované za priame či nepriame následky použitia informácií uvedených na týchto stránkach.

Obrázok používateľa CEZ OKNO
Liečba rakoviny hydrogénuhličitanom sodným

Veľký nedostatok dôvery je zrejmý aj medzi lekármi. Ankety a dotazníky ukazujú, že traja zo štyroch lekárov (75 percent) by odmietli akúkoľvek chemoterapiu kvôli jej neúčinnosti a devastujúcim účinkom na celý ľudský organizmus. To je to, čo mnohí lekári a vedci hovoria o chemoterapii:


„Väčšina pacientov s rakovinou v tejto krajine zomrie kvôli chemoterapii, ktorá nelieči prsník, hrubé črevo a rakovinu pľúc. To bolo zdokumentované viac než desať rokov a napriek tomu ju lekári stále používajú v boji s týmito nádormi. (Allen Levin, MD, UCSF, liečenie rakoviny, Marcus Books, 1990).
„Keby som mal rakovinu, nikdy by som sa neobrátil na určitý štandard liečby tohto ochorenia. Onkologickí pacienti, ktorí zostali ďaleko od takýchto stredísk majú nejakú šancu… (Prof. George Math: Vedecká medicína nevie kadiaľ kam, Paríž 1989)

Dr Hardin Jones, docent na Universite z Californie, po mnohých desaťročiach analýz a štatistík o prežití rakoviny, prišiel k tomuto záveru: „… neliečený pacienti sa nemajú horšie, ale dokonca lepšie.“ Znepokojujúce závery Dr Jones nikdy neboli vyvrátené.“(Walter Posledný, „The Ecologist“, roč. 28, nie. 2, marec-apríl 1998)

„Mnoho onkológov odporúča chemoterapie pre takmer všetky typy rakoviny, s vierou, že je neotrasiteľná na takmer konštantné zlyhanie.“ (Albert Braverman, MD, „klinická onkológia v 90. rokoch“, Lancet, 1991, roč. 337, s. 901)

„Naše najúčinnejšie režimy sú s rizikami, vedľajšími účinkami a praktickými problémami..." (Edward G. Griffin: Svet bez rakoviny“, americká médiá publikácie, 1996)

„Koniec koncov, v úplnej väčšine prípadov nie je žiadny dôkaz, že chemoterapia predlžuje prežitie. A to je veľká lož o tejto terapii, že existuje korelácia medzi znížením rakoviny a predĺžením života pacienta." (Philip Day, 2000)

„Niekoľko vedcov pracujúcich na plný úväzok z McGill Cancer Center poslalo 118 lekárom dotazník, všetci boli odborníci na rakovinu pľúc, …na zistenie miery dôvery, ktoré sú v terapii, boli požiadaní, aby si predstavili, či sa skrátila dĺžka choroby a ktorú zo šiestich súčasných experimentálnych terapií by si vybrali. 79 lekárov odpovedalo, 64 z nich povedalo, že by nesúhlasili so žiadnym druhom liečby zahŕňajúce cis-platina – jeden zo spoločných chemoterapeutík, ktoré použili – zatiaľ čo 58 z 79, že všetky vyššie experimentálnych terapií nebola akceptovaná z dôvodu neúčinnosti a pre zvýšenú úroveň toxicity chemoterapie.“ (Philip Day: Prečo stále umierame a nepoznáme pravdu, 2000)

„Doktor Ulrich Able, nemecký epidemiológ z Heidelberg Mannheim Tumor Clinic má dôkladne analyzovaný prehľad všetkých hlavných štúdií a klinických experimentov v čase ked sam vykonával chemoterapiu… Able zistil, že komplexný svet v pozitívnej miere ovplyvňuje výsledky, pretože chemoterapia bola desivá, pretože, jednoducho, nikde neboli dostupné vedecké dôkazy preukazujúce, že chemoterapia je schopná "predĺžiť akýmkoľvek spôsobom životy pacientov postihnutých najčastejším typom rakoviny orgánov". Able zdôrazňuje, že sotva môže chemoterapia zlepšiť kvalitu života, a on ju popisuje ako vedeckú biedu a zároveň tvrdí, že najmenej 80 percent chemoterapie podávanej na svete je bezcenná. Aj v prípade, že tam nie je žiadny vedecký dôkaz, či vôbec chemoterapia funguje, ani lekári, ani pacienti nie sú ochotní sa jej vzdať. (Lancet, 10 augusta 1991). Žiadne z hlavných médií sa nezmienilo o vyčerpávajúcej štúdii: bola úplne pochovaná... (Tim O’Shea: Chemoterapia – An Unproven Procedure)


„Podľa lekárskej komory, notoricky známe a nebezpečné vedľajšie účinky liekov sa stali štvrtou hlavnou príčinou úmrtia po infarkte, rakovine, a mŕtvici“ (Journal of AmericanMedical Association 15. apríla 1998)

Překlad článku SIMONCINI SODIUM BICARBONATE CANCER THERAPY
http://www.curenaturalicancro.com/2-physicians-refuse-chemo.html

Pro Free Pub přeložila Gabriela Mociková.

Zdroj: freepub.comehere.cz


Súvisiace:

:::film::: MMS - Je to až neuvěřitelné, jak snadno se dají vyléčit nemoci
http://www.cez-okno.net/clanok/andreas-kalcker/film-mms-je-to-az-neuveri...


Sekcie: 
Štítky: 
december 28, 2011 23:50 popoludní
 • krát komentár

3 krát komentár

 1. Obrázok používateľa Jupiter
  Jupiterdecember 29, 2011 11:46 dopoludnia

  Komentár: 

  Možno mi to ušlo, ale v samotnom článku nie je jediná zmienka o Hydrogénuhličitane sodnom.

 2. Obrázok používateľa Anonym
  Anonymdecember 29, 2011 14:04 popoludní

  Komentár: 

  ani o sóde bikarbóne
  a to čo je na obrázku
  tomu nerozumiem

 3. Obrázok používateľa jarka
  jarkadecember 29, 2011 21:28 popoludní

 

 

Top