Obrázok používateľa CEZ OKNO
Vyšetřuje kongres USA mimozemské základny na Měsíci? (+VIDEO EN)

9. ledna 2013 Gordon Duff uveřejnil článek, prohlašující, že je v plném proudu vyšetřování mimozemské základny na Měsíci Kongresem USA. V tomto článku Duff nezveřejňuje zdroje na podporu svého tvrzení, ale místo toho se odvolává na příběhy z jiných publikací, které se dotýkají různých aspektů jeho tvrzení.


Mezi nimi je fotografie toho, co vypadá jako vysoká věž na Měsíci; kontroverzní fotografie a video údajné mimozemské základny na Měsíci, které nechala uniknout Čína, přestože kritici tvrdí, že video je vlastně starý záznam NASA. Podle Kerry Cassidy z projektu Camelot je Duffovo tvrzení skutečné odhalení, avšak s určitým nezbytným překvalifikováním a dezinformací - přihozenými kvůli věrohodnému popírání a ve prospěch běžného čtenáře, stále si nezvyknuvšího na realitu zakrývání mimozemšťanů a UFO. Je možné, že Kongres USA začal projednávat tajná slyšení o desítky let starých důkazech mimozemských základen na Měsíci?

Duff svůj článek začíná takto:

„Diskuze o mimozemských základnách na Měsíci a o videích struktur na odvrácené straně Měsíce nejsou nové. To, že Kongres vyšetřuje nejen samotné základny, ale již tři desetiletí či dokonce déle trvající nepřetržité pozměňování údajů NASA a obhajování vesmírných projektů, je novinkou.“


Duff odkazuje na udivující fotografii a video údajných mimozemských staveb na Měsíci. První fotografie a video ukazuje nějakou základnu jakéhosi druhu na Měsíci. Tento snímek a video údajně pořídil druhý čínský lunární modul Chang’e-2 a světu unikl právě díky Číně.

Podle DarkGovernment.com: „Snímek byl však identifikován od NASA jako jejich lunární sonda, nikoli čínská. Další vyšetřování některé osoby dovedlo k tomu, že mají zato, že snímek je přímý podvod, zatímco jiní si myslí, že je to skutečnost.“

Jiná fotografie ukazuje nějakou věž (viz foto nahoře), která je podle Duffa „asi 13 mil vysoká (17,7 km), 4 míle (6,4 km) v průměru u základny a kopule na vrchu má 3 míle (2,8 km) v průměru.“

Duff cituje DarkGovernment.com, kde se říká: “znalci poměrů, Ken Johnston a Donna Hare, obviňují vesmírnou agenturu z toho, že si “objednala tutlání fotografických důkazů” a že “NASA po celé roky falšovala, zamlžovala a zastírala tisíce fotografií.“

Duff neuvádí zdroje - za účelem, aby doložil své bombastické tvrzení, že Kongres Spojených států pořádá slyšení o tom, že NASA prováděla mimozemské zakrývání. Přesto se ale zmiňuje o dvou svědcích, bývalých zaměstnancích/smluvních partnerech NASA, kteří o takovém zakrývání věděli. Ken Johnston a Donna Hare by jistě byli mezi klíčovými svědky, od kterých by se očekávalo, že budou předvoláni před takový kongresní výbor. K tomuto seznamu by se mohl přidat ještě Karl Wolf, který také veřejně dosvědčil, že NASA spolu s americkým letectvem neoprávněně zasahovala do důkazů o mimozemském životě na Měsíci. Wolf je zmiňován v článku od DarkGovernment, kde se píše:

Jak uvádí Washington Times, “Karl Wolf, seržant letectva Spojených států, který byl přidělen do Agentury národní bezpečnosti, řekl, že na vzdálené straně Měsíce byly objeveny záhadné stavby, a to když Spojené státy mapovaly jeho povrch před přistáním lunární sondy v roce 1969. Tyto fotografie byly také odstraněny z veřejných záznamů.“

Aniž by jmenoval své zdroje a proto, že poskytl pouze fotografie a videa k nepřímé podpoře svých tvrzení, bylo by snadné Duffa nebrat vůbec vážně. Avšak nikoli podle Kerry Cassidy z projektu Camelot, která píše:

„Veterans Today to prozrazuje v pravý čas a na takové úrovni, při níž cítí, že jejich posluchači „zvládnou pravdu“. Tedy smícháno s notnou dávkou dezinformací a nesprávným užitím. Ale přesto. Děje se to.“


Cassidy rovněž nezmiňuje své zdroje na podporu Duffova tvrzení. Jedna věc je jasná: součástí Duffova článku je s jistotou i dezinformace. Duff cituje Dark Government:

„A pak je tu zveřejnění The Canadian, kde se uvádí: “Dr. Michael Salla naznačil, že existuje Vojensko-průmyslový mimozemský komplex, čili MIEC, a že Země byla začleněna do jakési mimozemské agendy, která také funguje na Měsíci.”


Dovolte mi, abych to zde vyjasnil. Je pravda, že jsem psal o MIEC, což pochází z utajené sady dohod a spoluprací mezi vybranými vládními, armádními i korporačními subjekty a některými mimozemskými skupinami. Avšak není pravda, co píše The Canadian, že jsem tvrdil něco o mimozemské agendě, založená na programu asimilace. To je něco, o čem vedli diskuze Dr. David Jacobs a Budd Hopkins ve spojení s šedými mimozemšťany, provádějícími rozsáhlý program hybridizace. Je to v protikladu k tomu, co jsem opakovaně uváděl, že důkazy ukazují na existenci největších mimozemských skupin, které jsou vysoce etické a zastávají přístup nezasahování do lidských záležitostí. Většina mimozemšťanů v tichosti asistovala lidstvu různými aktivitami pro pozvedávání vědomí a omezenými kontakty s lidmi, o čemž jsem již ze široka hovořil. Člověk nemůže mluvit o jednoduché mimozemské agendě, protože existuje mnoho mimozemských skupin navštěvujících Zemi, některé z nich dokonce soupeří mezi sebou navzájem. Nebylo by to poprvé, že The Canadian podal zkresleně to, co jsem napsal, aby podkopal mou důvěru jako badatele.

Bohužel, jak DarkGovernment, tak Veterans Today se držely nesprávností nebo dezinformací, aby propagovaly názor, že podporuji přesvědčení o jednoduché mimozemské agendě asimilace.

Duffova tvrzení jsou mimořádná a jsou zřejmě směsicí současných faktů a dezinformací. Pokud by byl Kongres skutečně začal s tajnými slyšeními o mimozemských základnách na Měsíci, byl by to vítaný vývoj. Možná Donna Hare, Karl Wolf a Ken Johnston nyní dosvědčí to, co napsali. Možná, že se Duff prostě jenom mýlí. Jednoho dne však pravda o mimozemských základnách na Měsíci bude nezvratně určena a Kongres Spojených států bude držet slyšení o tom, jak dlouho a proč byly tyto důkazy zadržovány takovou dobu.


ODHALENIE nájdete na tejto adrese.

Michael Salla, Ph.D. - 15. 1. 2013

Preklad: Karel Rašín

Zdroj: http://www.exopolitika.cz/


VIDEO nájdete na tejto adrese.


Súvisiace:

Téma: APOLLO PROGRAM
http://cez-okno.net/tema-apollo-program


Autori: 
máj 14, 2013 02:06 dopoludnia

 

 

Top