Obrázok používateľa CEZ OKNO
Vytrvalosť, trpezlivosť a pokoru

Po zvážení uverejňujeme jeden neobvyklý mail. Posúďte sami...


Ten, kto by chcel otvoriť alebo aktivovať Smaragdové dosky, berie na seba zodpovednosť, ktorej rozsah a dosah si absolútne nevie predstaviť. Ten, ktorému sú Smaragdové dosky určené je osoba s pozadím (vývojom jej duše alebo dá sa to povedať vekom duše „najstaršia“ aká existuje v nám, ľudstvu, známom vesmíre). Alebo je to tak, že nám vyvoleným alebo povereným, čiže v nám známom vesmíre, čo teda nie je všetkým alebo ostatným prístupné. Na to aby sme boli tými poverenými je potrebné prejsť ťažkú a náročnú cestu. Tá cesta spočíva v prvom rade v bolesti a páde až na samé dno svojich duchovných možností a schopností, alebo duchovného vnímania.

Ten kto dokáže sa postaviť znovu na nohy, prijať podmienky za ktorých je možné duchovne rásť, vyvíjať sa, vzostupovať do vyšších dimenzií, (pretože o tom sú Smaragdové dosky), odovzdať najvyššiu možnú daň akú si vie v dnešnom svete „úprimne milujúci človek predstaviť“, ten ktorý nájde sám len za pomoci svojej viery a svojho vlastného presvedčenia, cítenia a lásky cestu, ktorá je tá pravá, ktorému sa otvoria tie správne dvere, čo je len jeho tvrdá a poctivá práca na sebe, ten, ktorý je schopný zobrať na seba zodpovednosť nie za seba, nie za našu civilizáciu na planéte Zem ale za celý náš Vesmír, ktorý je dielom nášho najvyššieho stvoriteľa, taký človek je vítaný medzi nami členmi Veľkého bieleho bratstva. Sú to však podmienky veľmi tvrdé a málokto si vie pomôcť sám.

Ako mi hovorí autor Smaragdových dosiek, ktorý je teraz tu so mnou, „Je málo vyvolených alebo poverených, ktorým sú Smaragdové dosky určené. Ale nikdy som nepovedal, že si ich nemôže naštudovať každý, zamyslieť sa nad nimi. Dosky sú určené majstrom, ktorí sú poverení realizovať plán Najvyššieho stvoriteľa. Tí Majstri vedia, čo majú s týmito doskami robiť a každý ďalší záujemca, ktorý je pripravený bude privedený k Majstrom aby rozšíril Svetelnú rodinu a tým bol prospešný pri realizácii Vzostupu. Pretože Plán Najvyššieho Stvoriteľa otvára dvere každému, kto chce a urobí všetko to čo je potrebné urobiť.

Ja Thoth Atlantský som veľmi šťastný, že Majstri cyklov obnovili svoju silu a sú pripravení pokračovať vedome v realizácii Plánu Najvyššieho Stvoriteľa. Som rád, že už dnes môžem aspoň takouto formou prejaviť radosť a súhlas s tým akým smerom sa vyvíja dianie na Zemi. Tento proces ovplyvňuje vývoj celého Vesmíru a preto je veľmi dôležité aby ľudia začali pozitívne a správnym smerom rozmýšľať a venovať sa duchovnému rastu. Nie je ďaleko čas, kedy dosiahnete cez vašich Majstrov uvoľnenie ciest do vyšších dimenzií, záleží to len na Vás, ...

Ja Thoth Atlantský Vám želám na Vašej ceste pevnú vieru, vytrvalosť, trpezlivosť a pokoru.

Anonym


Súvisiace:

Duchovný Matrix
http://www.cez-okno.net/rubrika/duchovny-matrix

Duchovná pýcha
http://www.cez-okno.net/rubrika/duchovna-pycha


júl 20, 2008 08:43 dopoludnia
 • krát komentár

4 krát komentár

 1. Obrázok používateľa Anonym
  Anonymjúl 20, 2008 08:52 dopoludnia

  Komentár: 

  Zas sa ozval jeden z vyvolenych alebo ten ktory si mysli ze je vyvoleny a ty stojis pevne na nohach alebo sedis na stolicke a vzyvas Zlate tela ? Ked tak pekne pises robis tiez nieco ? Alebo len pocuvas niekoho o ktorom si myslis ze je tan alebo ten ? Mas overene koho pocujes ? Alebo si mylis ze je to ten ktoreho chces pocut ? Mas na sebe znak majstra ? Alebo koho ?

 2. Obrázok používateľa Rechmire
  Rechmirejúl 21, 2008 10:17 dopoludnia

  Komentár: 

  Stoji pri Tebe autor Smaragdovych dosiek zaujimave a vies ho opisat stoji tam on je obleceny ako Atlantan ale ako clovek z Kemu alebo ako vysoka duchovna bytost ale vtedy ho nemozes vidiet rozmyslaj preco ? Hovoris o vyvolenych - poverenych vies o com hovoris alebo si len namyslalas ? Nikdy neexistovali neexistuju ani nebudu existovat vyvoleni ani povereni vidim ze mas v tom zmatok . Ani Kristus nebol vyvoleny a rozmyslaj preoc ? Nie su ti zname zakony podla krotych sa riadia vysoke duchovne bytosti , keby si ich poznal nenapises to co si napisal . Alebo si to napisal len tak , aby si sa zviditelnil ? Smaragdove dosky su pre vsetkych nie pre poverenych , nechapes tie veci , su ako barlicky pre vase duse , ktore ak chcu sa nastartuju, nie su pre vyvolenych lebo ti neexistuju a neexistuju ani povereni , este je tu jedna skupina nezabudaj, ktori su schopni nastartovat vsetko bez pomocnych barliciek , ktore tu boli nechane . A zapamataj si jedno s atorom Smaragdovych dosiek nie je take lahke prijst do kontaktu . Preto ti radim jedno zobud sa . Su na tejto planete aj ini co pracuju a nechvalia sa tym ze pracuju a s kym pracuju , proste pochopili svoju ulohu a pracuju .

 3. Obrázok používateľa Anonym
  Anonymjúl 26, 2008 15:06 popoludní

  Komentár: 

  dobryy d*.*.*.*...... si robi z ludi blaznov na n.tu a ti b.... mu na to skocia.. admin to mal hodit do kosa, a nie na web. taketo blbosti.

 4. Obrázok používateľa Anonym
  Anonymjúl 26, 2008 15:20 popoludní

  Komentár: 

  joooj, kolko sa nás múdrych - premúdrych - premúdrelých zrazu objavilo na tejto planéte .... mali by sme pekne stiahnuť chvost medzi nohy a poprosiť o prepáčenie ... joooj, kolko múdrych sa nás zrazu vyrojilo na tejto planéte ...

 

 

Top