Obrázok používateľa CEZ OKNO
UFO Noviny č. 4 (máj 2011)

Čo je to vlastne exopolitika? Je to veda - jav vynútený dejinnými udalosťami? V každom prípade je to explicitný a nevyhnutný proces, ktorý priamo naväzuje na rozporuplnú a zavádzajúcu neinformovanosť veľkej časti ľudstva v súvislosti s fenoménom kontaktov a stretnutí s mimozemskými civilizáciami. Poďme si teda bližšie predstaviť exopolitiku, skutočnosti a javy ktorými sa zaoberá...
Dušan Szabo

Ospravedlňujem sa našim čitateľom za oneskorené vydanie májového čísla. Príprava festivalu je časovo veľmi náročná a momentálne ukrajuje z iných projektov.
Sokol


Nový MAGAZÍN i s čb verziou vhodnou NA TLAČ môžete STIAHNUŤ
na tejto adrese

Všetky čísla nájdete na tejto adrese.

exkluzívne.cez.okno

VIDEO INTRO na tejto adrese.

Autori: 
jún 10, 2011 23:23 popoludní
 • krát komentár

1 krát komentár

 1. Obrázok používateľa Janik
  Janikjún 13, 2011 15:23 popoludní

  Komentár: 

  Chcem poďakovať redakcii za formáty e-časopisov. Veľmi pekná a zaujímavá grafická úprava, so skvelým potenciálom do budúcnosti ....
  Ku ufo-novinám len jedno doplnenie.

  Kiež by svojim výskumom tento formát potvrdil v aktuálnej dobe nesmierne dôležitý fakt a to, že do jedného všetky (ne)identifikovateľné lietajúce predmety, senzačné objavy a hrubé zážitky stretnutí tretieho druhu sa nesú na vlne túžby človeka niečo výnimočné objaviť a túto energiu neuvedomenej božskosti uchopia práve sily, ktoré s prianím a smerovaním duše majú pramálo spoločné. A tieto sily smerujú pozornosť človeka práve ku sebe.
  Čo však nemá pozornosť, to zaniká ....

  Čo keď je teraz, už dlhšie, obdobie, kedy sa sily v súlade s Prapôvodným bez výnimky nezjavujú technickým spôsobom v hrubej hmote, pretože ľudia nevedia rozlišovať a nerozpoznali by ich od tzv. hospodárov Zeme a Kozmu?

  Nikdy by neurobili krok prejavenia sa v hrubej hmote .... nikdy by neurobili zázrak, aby ich "náhodou" ľudia senzačne, objavili. Je doba oddelenia svetla od tmy.

  Rozhovor duše človeka so svojou Učiteľkou pred vtelením:
  - Rozhodol som sa, že predsa pôjdem.
  - Nádhera milovaný. Krása je v slobodnom pohybe a v túžbe vrátiť sa do Domova.
  - Budeš mi dávať znamenia?
  - Znamením bude pohyb v tvojom vnútri. Ak odbočíš, budeme spolu vnímať nepokoj, ak uhneš, pocítime bolesť vo vnútri. Kde je pokoj a krása, tam budeme prebývať spolu.
  - Stretnem ťa v tom svete?
  - Uvidíš nás spolu v prejavoch Prírody.
  - Ako ťa rozoznám od hospodárov zeme?
  - Zjavím sa len ako pocit lásky v tvojom živote. Môžem sa ťa dotknúť len v tichu tvojho srdca. Tam môžeme spolu vyletieť do krásy Stvorenia. Nikdy sa nestretneme vo vonkajšom symbole, pretože znamení na polí budú stovky. Ani jeden však nebude náš a od nás ....

 

 

Top