Obrázok používateľa CEZ OKNO
Záhada mise Apollo 20 (8)

Po jisté době se vracíme k seriálové kauze “Apollo 19 a Apollo 20”. Důvod je prostý. Vyskytly se nové skutečnosti o kterých byste jistě měli být informováni. Luca Scantamburlo je ústředním badatelem, který se velmi vytrvalým způsobem snaží objasnit nejen sérii podivuhodných videí o kterých se šíří všemožné spekulace, ale identitu doposud žijícího člověka, který o sobě sděluje, že se osobně jako astronaut zúčastnil mezinárodní a přísně tajné kosmické mise Apollo 19 na Měsíc. Posádka této mise prý na Měsíci skutečně přistála a objevila zde sérii velmi podivuhodných artefaktů včetně obrovského velmi starého plavidla. Luca Scantamburlo se tomuto případu věnuje velmi intenzivně jako nezávislý investigativní novinář. Případu okolo kterém je v oficiálních sdělovacích prostředcích naprosté ticho.Jak již byla naznačeno a konečně jak z dosavadních dílů tohoto seriálu vyplývá máme před sebou příběh podivuhodného individua, které se od dubna roku 2007 pod přezdívkou “retiredafb” prezentuje na You Tube. Tento člověk o sobě prohlašuje, že se oficiálně jmenuje William Rutledge, je americkým občanem a byl civilním zkušebním pilotem přičemž pracoval pro takové instituce jako “AVRO”, Chance Vought a nebo USAF a to před tím, než se zúčastnil kosmické mise Apollo 20 jako velitel (CDR). Další dva členové posádky této mise byli Leona Marietta Snyder na pozici (CSP) a slavný kosmonaut Alexej Leonov na pozici (LMP).

Podle Rutledgeova svědectví byla mise Apollo 20 přísně tajným společným projektem dvou velmocí – USA a tehdejší SSSR. Apollo 20 odstartovalo v 16. srpna roku 1976 údajně z vojenské základny Vandenberg AFB. Této akci však předcházela precizní příprava, která byla součástí projektu Sojuz-Apollo, který byl spuštěn v červenci 1975 (Apollo 18 a Sojuz 19).

Ke konci května 2007 osoba “retiredafb” poskytla pomocí e-mailu novináři Scantamburlovi rozhovor. Čtenáři si mohou tento rozhovor přečíst v některém z předcházejících dílů tohoto seriálu. Mezitím se podařilo jednomu italskému občanovi nalézt valemi zajímavé indicie, které naznačují, že se Alexej Leonov mohl skutečně této mise zúčastnit. Tento italský občan objevil určité velmi zvláštní skutečnosti na “USSR-AIRSPACE.com" kde je k vidění vlaječka, která je identická s insigniemi mise Apollo 20. Ty lze zřetelně spatřit na jednom z několika videí jenž byla zveřejněna např. na You Tube. Na zcela stejná fakta upozornil i jistý uživatel serveru “revver.com”.

V průběhu kontaktu s “retiredafb” se Luca Scantamburlo dozvěděl, že jeho poslední aktivitou byla práce na projektu “KH-11” (USAF). Zároveň vysvětlil, že “ASTP” (Sojuz-Apollo Testovací Projekt) byl skutečně přípravou na následující projekty Apollo 19 a Apollo 20. Vzhledem k tomu, že Apollo 19 zhavarovalo a jeho posádka zahynula přišlo na řadu Apollo 20. Z tohoto důvodu odstartovalo Apollo 20 na nosiči rakety „Saturn V.“ Na konci května 2007 se „retiredafb“ alias William Rutledge stěhuje z doposud mne neznámých důvodů (zřejmě došlo k cenzuře jeho videích) na http://revver.com. V současné době nevím, v jakém stavu jsou na tomto serveru předmětná videa, ale poté co došlo k jejich „zmizení“ na You Tube přelinkoval jsem jejich prezentaci na Matrixu právě na revver.com, ale mám za to, že v současné době opět nefungují.

Jenže tím naše záležitost nekončí, ba naopak – právě začíná.

Na serveru You Tube se totiž objevuje další záhadný uživatel, který zde vystupuje pod jménem „moonwalker1966delta“. Tato osoba zde začala šířit různá obvinění týkající se krátkých videí z údajné mise Apollo 20. Situace došla tak daleko, že se novinář Scantamburlo pokoušel s tímto člověkem spojit, což se nakonec podařilo. Následně vznikla nesmírně zajímavá diskuze, kterou budou mít čtenáři nezávislého internetového Matrix-2001 exkluzivně k dispozici. Dne 14. srpna zaslal Luca Scantamburlo sérii velmi zásadních otázek na které bylo nakonec odpovězeno. Vůle k rozhovoru byla vyvolána poté co v květnu 2008 „moonwalker1966delta“ o sobě sdělil následující skutečnosti:

1) Je bývalým astronautem NASA

2) Byl velitelem mise Apollo 19?? (přežil?) a to nezávisle na tom co o této misi tvrdí Routledge

Navíc 24. července 2008 v další zprávě zaslané italskému novináři prozrazuje svou totožnost s plným jménem i příjmením a s výčtem všech jeho kosmických výprav na pozici astronauta NASA. Již tyto skutečnosti nám dávají jasně najevo, že „detektivka zvaná Apollo 19 a Apollo 20“ se začíná pěkně přiostřovat a dále komplikovat. Právě z těchto důvodů se Scantamburlo nakonec rozhodl zatím skutečné jméno osoby „moonwalker1966delta“ veřejnosti neprozrazovat a to do té doby, dokud se alespoň částečně nevyjasní nové a v mnohém doslova šokující skutečnosti.

Jde o to, že pokud „moonwalker1966delta“ skutečně hovoří pravdu o své identitě a to musí být potvrzeno, pak jeho odvážným gestem se může navždy změnit lidská historie a náš pohled na roli lidské bytosti ve Vesmíru. Pentagon, NASA i ruská vláda totiž mohly využít jedinečné příležitosti jak rozšířit obzory lidstva jak po stránce fyzické, ale i duchovní, pomoci zastavit energetickou krizi, zlepšit vztahy mezi USA a Ruskem a vyvážit aktuální rozdílnosti mezi Moskvou a Washingtonem.

Luca Scantamburlo již dříve zmínil, že skutečně stojí za to odhalovat a šířit pravdu o realitě mimozemské inteligence v našem světě, skrze známá historická fakta a nezpochybnitelné indicie, které ve svých trezorech drží mocnosti našeho světa. V tomto ohledu by možná stálo za to si vzpomenout na jeden z mnoha příměrů, které v minulosti na You Tube zveřejnil William Routledge:

„Apollo 20 patří celému lidstvu. Je součástí globálního lidského dědictví.“

Virgilio napsal: „Carpent tua poma nepotes“.

Apollo 20 je svým způsobem odkazem na tuto citaci. Možná, že My jsme ty velké děti.

© 2008 Luca Scantamburlo

© 2008 Jaroslav Chvátal

Zdroj: Matrix-2001.cz


Sekcie: 
november 07, 2008 19:45 popoludní
  • krát komentár

0 krát komentár

 

 

Top