Obrázok používateľa CEZ OKNO
Zámery a ciele mimozemšťanov na Zemi – sme pre nich len dobytok, alebo mladší bratia? II.

Aké sú záujmy mimozemšťanov na Zemi dnes? Pravdepodobne u rôznych rôzne, ale mnohé sú nejako spojené s genetickou manipuláciou. Považuje sa, že sa majú vytvárať a zlepšovať „hybridy“ ľudí a mimozemšťanov, alebo aj na iné účely, súvisiace s genetikou.


Napríklad Richard Sander naznačuje, že cieľom mnohých únosov, ak nie všetkých, môže byť genetika a archivácia...

Obrovské percento ľudskej DNA sa považuje za „nadbytočné“ (tzv. junk DNA), ale asi také nie je pre mimozemšťanov. Keďže táto „extra“ DNA môže obsahovať obrovské množstvo informácií, mimozemšťania ju môžu extrahovať a používať. Môžu to byť napríklad rasové informácie a pamäť, akýsi archív galaktických informácií, priestorová databanka. Môžu to byť aj informácie, ktoré siahajú späť o milióny alebo dokonca aj o miliardy rokov.

Medzi „negatívnymi“ výskumníkmi je rozšírený názor, že ľudia nie sú pre prišelcov, najmä reptiliánov, ničím iným, než „domácimi zvieratami“. Niet divu, že niekedy „povedia jazykom únosov“, že im „patríme“, takže majú právo robiť, čo len budú chcieť. ›› Reptiliáni údajne doslova jedia ľudí a vraj na to existuje veľa príkladov.

Čo sa týka notoricky známych „šedých“ mimozemšťanov, ktorí robia všetku špinavú prácu týkajúcu sa únosov ľudí pre reptiliánov, tak oni potrebujú aj ľudskú krv na výživu – ukazuje sa, že sú najreálnejšími „vesmírnymi plošticami“. Sme súčasťou ich „podnikania“: naše ruky, oči, reprodukčné orgány, krv – jedným slovom, celá naša biochémia. Pre nich sme ako užitočné hospodárske zvieratá, dokonca aj niečím zaujímaví a komerčne dôležití.

My si len ťažko predstavujeme, že na kozmickom rebríku môžeme byť niečím jedlom. Napriek tomu máme myseľ, civilizáciu. Predstavte si, ak by sa zrazu ukázalo, že sa povedzme králiky začali duševne rozvíjať a vytvárať vlastnú civilizáciu (stavať farmy, cesty, jazdiť na bicykloch). V tomto prípade by ich nielen vegetariáni prestali považovať za zdroj mäsa a kožušiny.

Hoci na druhej strane s najväčšou pravdepodobnosťou tu budú stále aj „milovníci králikov“, hoci ilegálne. Je situácia s reptiliánmi vo vzťahu ku „galaktickej verejnej mienke“ podobná?

Zámery prišelcov závisia od ich konečných cieľov. Tu môžu byť tri možnosti. Po prvé: ich činy sú v ich prospech i v prospech pozemšťanov. Po druhé: ich činy sú len v prospech mimozemšťanov a na úkor ľudí. A po tretie: ich činy sú len v prospech samotných mimozemských bytostí a jednoducho nevenujú pozornosť dôsledkom, ktoré môžu priniesť.

Štúdie vydané Medzinárodným spoločenstvom pre štúdium mimozemšťanov (ICAR) tvrdia, že „superdimenzionálna“ civilizácia pozostávajúca z obojživelníkov, reptiliánskych hybridov a ich kybernetických klonov („šedivákov“) už od mája 2009 uniesla približne miliardu ľudí alebo inak povedané značné množstvo populácie našej planéty.

Mali by si ľudia dávať pozor na akcie mimozemšťanov, najmä v prípade ich „negatívnej“ varianty? Nepochybne. Zároveň je celkom pravdepodobné, že ľudstvo existuje od samého začiatku a vďačí im za svoj vzhľad i vývoj. Preto je dosť ťažké povedať, ako by naša civilizácia pokročila, pokiaľ by tam nebol tento trvalý kontakt. Rýchlejšie, lepšie? Alebo práve naopak?

Bez ohľadu na to, či je verzia vzťahu medzi mimozemšťanmi a ľuďmi, pozitívna alebo negatívna (a s najväčšou pravdepodobnosťou oboje), existuje veľa prípadov, kedy napríklad objavy a vynálezy v histórii boli spojené s „tipmi“ zvonka, od istých prišelcov.

Stačí pripomenúť tabuľku chemických prvkov, ktorú Dmitrij Mendelejev uvidel vo sne už v hotovej podobe – a to je len jeden z podobných príkladov. Takéto zložité konštrukcie nemôžu jednoducho vzniknúť okamžite a v konečnej podobe, aj keď vedec na tomto probléme usilovne pracoval. Skôr to vyzerá na „tipy“ zapustené do jeho podvedomia.

Na druhej strane, keď si spomenieme na celú históriu ľudstva, koľko ľudí zabili a zmrzačili nespočetné vojny, náboženské prenasledovania a zločiny. Ak o tom premýšľame ukáže sa, že sa musíme skôr obávať samých seba.

Prišelci boli na Zemi veľmi dlho, s najväčšou pravdepodobnosťou tu boli pred príchodom moderného ľudstva. Nie náhodou na otázku jedného z kontaktérov, ako dlho letia na Zem jeden z nich odpovedal, že neprišli, boli tu vždy. V roku 1988 jednému kontaktérovi v Argentíne humanoidi údajne povedali, že prileteli na svoju „matku Zem“.

Takže nezáleží na tom, či sa na našu planétu prileteli ešte v pradávnych dobách, alebo či sú dokonca niektorí pôvodom odtiaľto. Alebo či prišli z iných priestorových rozmerov, „frekvencií“ atď. V každom prípade je jasné, že sú tu medzi nami a presnejšie povedané, nie oni, ale to my žijeme medzi nimi...

Z knihy “Tajomstvo mimozemskej civilizácie”

-koniec-


Všetky časti nájdete na tejto adrese.


Zdroj: PARANORMAL NEWS

Preklad: Svetlana

exkluzívne.cez.okno


Tento článok, ktorý sme pre vás preložili, má 693 slov.

Len vďaka Vašim darom môžeme ďalej prinášať informácie všetkým bezplatne a neustále sa zlepšovať. Ak chcete našu prácu oceniť a je to vo Vašich možnostiach,
prispejte prosím na ďalší chod portálu


›› BILANCIE PORTÁLU

Aktuálny STAV vidíte vľavo HORE


2401591699/8330 (DAR z SK) alebo 2401591699/2010 (DAR z CZ)

Číslo účtu pre dary zo Slovenskej republiky:
2401591699/8330 │ IBAN: SK5283300000002401591699 │ SWIFT (BIC): FIOZSKBAXXX │ │ Číslo účtu pre dary z Českej republiky:
2401591699/2010 │ IBAN: CZ4120100000002401591699 │ SWIFT (BIC): FIOBCZPP


Keď nemáte PAYPAL konto, prispejte cez bankovú kartu:
kliknite na DONATE a potom vo formulári na ›› Continue


Súvisiace:

Reptiliáni (SM)
http://www.cez-okno.net/rubrika/reptiliani-sm

Bližšie, než sme ochotní pripustiť
http://www.cez-okno.net/rubrika/serial-su-ovela-blizsie-nez-si-dokazeme-...

Mimozemská intervencia?
http://www.cez-okno.net/rubrika/mimozemska-intervencia

Typológia mimozemských rás
http://www.cez-okno.net/typologia-mimozemskych-ras

Mimozemšťania (ETB)
http://www.cez-okno.net/sekcia/ufo-a-mimozemstania


Autori: 
december 25, 2017 19:37 popoludní

 

 

Top