Obrázok používateľa CEZ OKNO
Příběhy těhotných žen, které potratily po vakcinaci proti H1N1

Těhotné ženy měly být prioritním příjemcem vakcíny proti H1N1. Na následujícím odkazu najdete (v angličtině) množství svědectví těhotných žen, které potratily krátce po očkování, a svěřují své příběhy internetu. Aspoň jeden příklad - EB, Washington:
"Jsem tak zklamaná. Byla jsem tak nadšená ze svého těhotenství, o které jsme se pokoušeli více než rok. Když jsem zjistila, že jsem těhotná, přihlásila jsem se do tohoto klubu nastávajících matek. Měla jsem rodit 25. června. Máme dva zdravé chlapce a žádné potraty v anamnéze. Všechno šlo skvěle. Minulé pondělí jsem dostala vakcínu proti H1N1 s redukovaným thimerosalem (redukovaná rtuť pro těhotné ženy.) V úterý ráno jsem dostala křeče a ve středu jsem začala silně krvácet.

Můj hcg (těhotenský hormon, základ těhotenského testu) byl ve středu 50, byl ještě nízký, protože jsem byla těhotná pouze 6 týdnů. Pořád jsme ještě věřili, že jsem těhotná, ale v pátek byl hcg jenom 22. Jsem emocionální troska. Připadá mi, že jsem měla mít zdravé dítě, a tohle jsem si způsobila tím, že jsem si nechala dát vakcínu proti H1N1. Moji lékaři mě k tomu nutili. Hledala jsem informace na netu a dočetla jsem se, že po této vakcíně bylo již mnoho potratů, ale nemluví se o tom, protože je těžké říci, co způsobilo potrat. Doufám, že jsem si to nezpůsobila sama. Přeju všem hodně štěstí."

Dobrá zpráva: Na stránkách zmíněného klubu nastávajících matek je hlasování, z něhož vyplývá, že 80% těhotných žen se v žádném případě nedá očkovat proti H1N1.

http://organichealthadviser.com/archives/shocking-h1n1-swine-flu-vaccine...

Orgonet
Zdroj: Orgo-net.blogspot.com

Sekcie: 
december 04, 2009 14:41 popoludní
 • krát komentár

1 krát komentár

 1. Obrázok používateľa Anonym
  Anonymdecember 04, 2009 17:28 popoludní

  Komentár: 

  v cine setreleno letadlo rozprasujici mexickou chripku
  odkaz je nekde ke konci stranky
  http://wtc917.freevar.com/#prasecichripka

 

 

Top