Obrázok používateľa CEZ OKNO
Znovu otevřený „ÚNOS DIONISIA LLANCA“ z roku 1973

8. prosince 2013 se v čísle novin La Nueva Provincia v provincii Bahia Blanca objevil stručný, ale zajímavý rozhovor s protagonistou incidentu, známého jako “Případ Dionisia Llanca”, který se odehrál 28. října 1973 v blízkosti provincie Blanca v Buenos Aires v Argentině. Tento incident zaznamenal celosvětový ohlas, byl jedním z případů, kdy svědek byl unesen na palubu UFO, kde byl analyzován různými bytostmi (mužskými i ženskými). Tento svědek zažil takové pronásledování ze strany novinářů a badatelů z celého světa, že zcela zmizel.


Bylo dokonce řečeno, že před pár lety zemřel. Nyní se jej jistému reportérovi ze stránek www.Lanueva.com podařilo vypátrat v jednom městě na jihu Argentiny a podařilo se mu udělat s ním rozhovor, který by měl být velmi významný pro argentinskou ale i celosvětovou komunitu UFO. Toto jsou slova Dionisia Llanca dnes, po 40 letech od oné události.

DIONISIO LLANCA tvrdí, že byl unesen do UFO

“Kdyby se mně stalo znovu to, co té noci, neřekl bych to ani živé duši. Úplně mě to zničilo. Byl jsem zhanoben a zneužit. Za posledních 40 let jsem skončil v nemocnicích v Rawsonu, Mendoze a Buenos Aires z důvodů různých emočních a zdravotních problémů.” Říká Dionisio Llanca, muž, který v roce 1973 vyděsil celou zemi tím, že uvedl, že byl unesen mimozemšťany.

Jeho příběh - anebo přinejmenším ta část, která se odehrála za brzkých hodin 28. října toho roku, o nichž tvrdil, že v rámci nich byl vzat do nějakého plavidla, pilotovaném třemi bytostmi z jiné planety - je znám po celém světě. Byl přeložen do angličtiny, francouzštiny, portugalštiny a do dalších jazyků. V době, kdy se mu to stalo, mu bylo 25 let. Nicméně většina internetových stránek, které se zabývají UFO, mají o tomto případu nesprávnou informaci: říkají, že Dionisio zemřel v roce 1986, ve skutečnosti však tento unesený žije a snaží se uchovat si vzpomínky na svou minulost. Žije v Argentině a pracuje poslední 4 roky jako obsluha u čerpací stanice.

“Před nějakou dobou si moje dcera přečetla o mém případu na internetu a zeptala se mě na to. Musel jsem jim všechno říci, ovšem museli mi dát slib, že to nikomu neřeknou, protože pravda je taková, že si nerad vzpomínám,“ připouští.

Na co si Dionisio nerad vzpomíná je, že když u krajnice vyměňoval píchlou pneumatiku na svém náklaďáku asi tak v 1:30 ráno, v sobotu, na 705 kilometru silnice 3, objevili se za ním jakoby odnikud dva muži a jedna žena oblečení v těsných šedých oblecích, se žlutými holinkami a rukavicemi. Jejich loď visela asi 7 metrů nad zemí ve vzduchu nad stromy. Popisoval, že měla asi 4 metry v průměru a byla tak tichá jako noční krajina. Před tím si všiml pouze nějakého žlutého světla, které se blížilo podél dálnice. Podle jeho slov byl v tu chvíli paralyzován, ačkoli nikoli strachem – neznámou silou, která jej držela bez hnutí. Byl schopen ale slyšet bytosti, jak mezi sebou hovoří neznámou řečí, dokud jej jeden z nich nevyzvedl za krk, zatímco ten druhý jej štípl do jednoho z prstů. To poslední, co viděl, bylo, jak mu po ukazováčku stékají kapky krve na zem a ženin upřený pohled. Později ztratil vědomí.

Když se probudil krátce po 3 hodině, byl v areálu Sociedad Rural, ležící vedle nějakých vagónů, 10 kilometrů od místa, kde zaparkoval náklaďák. O pár hodin později bylo jeho vozidlo naloženo policií. Dionisio říká, že vstal a ubíral se podél silnice, neschopen si vzpomenout na své jméno ani na důvod, který jej přiměl dostat se až sem, dokud mu nepomohl nějaký muž – jehož identita zůstává neznámá – který jej dovedl na policejní stanici. Když měl vypovídat, byl sotva schopen mluvit. Bylo to asi z toho důvodu, proč si policista ve službě myslel, že je opilý a nechtěl ztrácet čas prováděním zatčení, tak jej místo toho pustil.

Obr.: Dionisio Llanca

Muž, který mu pomohl, jej naložil do auta a zavezl do nemocnice. Uplynulo 24 hodin než byl schopen říci o celé události. Tento případ se stal velmi známý díky novinářům ze dvou novin v Buenos Aires, kteří byli v té době dopisovateli v našem městě.

Ale příběh zde nekončí. Když obíhaly tištěnými médii silné důkazy, dostavil se na scénu uznávaný badatel Fabio Zerpa spolu s reportéry z časopisů jako je “Gente” a dopisovatelé z ufologických publikací, pídících se po rozhovoru s uneseným.

“V roce 1976 jsem byl znechucen tím, že mě píchali injekce s penthotalem sodným – takzvaným sérem pravdy – což zapříčinilo problémy s vybavováním si události znovu; tak jsem se rozhodl se již neukazovat,“ říká.

Jeho úprk do zapomnění jej zanesl do míst, jaké si nikdy nepředstavoval. Během dalšího stádia strávil dva a půl let doslova internován po nemocnicích. “Po celém těle se mě ztrácela kůže a moje oči byly tak červené, že jsem si myslel, že oslepnu. Doktoři mi řekli, že mám znaky vystavení nějaké radiaci, a to nejhorší ze všeho je, že jsem viděl světlo z toho UFO tak často.“ Říká.

Dokonce i dnes, když si myje ruce, všímá si malých píchanců, které mu učinili, když do něj podruhé píchali injekce, a které jsou stále viditelné. Tohle se mu stalo na lodi, když na něj mluvil nějaký druh reproduktoru španělsky, ujišťujíc jej, že mu neučiní žádnou škodu. Také tvrdí, že má znaménko na levém víčku, které se zviditelní pokaždé, když si umývá obličej a vidí se v zrcadle. To mu udělali nějakou rukavicí, která měla něco jako připínáčky na svém povrchu. “Tohle jsou detaily, na které jsem si vzpomněl v hypnóze, jíž jsem byl podroben krátce po celé události,“ dodává. Hypnotická sezení vedli lékaři a psychologové v našem městě a za účasti Fabia Zerpa. Během sezení Llanca řekl, že jej zvedli do lodi nějakým paprskem světla. Ten objekt měl jen jedno okno, mnoho páček, nějaké monitory a nějaké rádio, které kromě řeči v našem jazyku opakovalo, že jsou přátelští vůči lidem a pocházejí z jakéhosi tajného místa. Než ho pustili, slíbili mu, že jej jednou znovu vyhledají.

Popisoval také podrobnosti, které propůjčily důvěryhodnost Zerpovu bádání. Když byl na palubě UFO, vysunuly se z objektu dvě hadice: jedna z nich s ním učinila kontakt pomocí nějakého víru a druhá jakýmsi vysokonapěťovým zdrojem. Shodou okolností (možná také ne) zažilo město masivní výpadek proudu, který pocítily různé čtvrti.

Ostatní badatelé trvají na tom, že ztráta napětí se skutečně odehrála, ale byla díky poruše transformátoru v komunitě Ingeniero White. Navíc tento případ vyhodnotili jako jeden z největších podvodů v historii, svědka Llancu označili jako neseriózního a zmiňovali, že nebyly nalezeny žádné stopy kolem náklaďáku. Jejich závěr zněl: svědek lže.

“Za celé ty roky se stalo mnoho věcí. Kdybych vám to vyprávěl, nikdy bych neskončil. Skutečnost je taková, že stále zjišťuji, že je ta událost neustále znepokojující. Ve skutečnosti to, co se mi stalo během 25-minutového úseku, tedy že jsem se ocitl na palubě lodi, zůstává nevyřešeno a nebyl jsem ochoten účastnit se na dalších experimentech,“ poznamenává.

Během telefonického rozhovoru naznačoval, že si nepřeje o tom dále hovořit. Před zavěšením, zopakoval, že přestože je mu nyní 65 let, stále ještě nenašel smysl ani důvod toho, co se mu stalo, a to způsobuje, že je celé noci vzhůru.

La Nueva Provincia, 8. 12. 2013

Scott Corrales

http://ufodigest.com/article/dionisio-lianca-1212

Překlad: Karel Rašín

Zdroj: http://www.exopolitika.cz/


UFO ÚNOSY nájdete na tejto adrese.

Súvisiace:

Rozhovor s nejznámějším dřevorubcem na planetě
http://www.cez-okno.net/clanok/rozhovor-s-nejznamejsim-drevorubcem-na-pl...

Příběh Travisa Waltona (do dnešní doby nejlépe zdokumentovaný a prokázaný únos mimozemšťany)
http://www.cez-okno.net/clanok/exopolitika/pribeh-travisa-waltona-do-dne...


január 15, 2014 23:41 popoludní
  • krát komentár

0 krát komentár

 

 

Top