Arkturiáni – jedna z nejvyspělejších pozitivních civilizací

Edgar Cayce řekl ve svém učení, že Arcturus je jednou z nevyspělejších civilizací v této galaxii. Je to civilizace z 5. dimenze, která je prototypem budoucnosti Země. Její energie funguje jako emocionální, mentální a duchovní léčitel pro lidstvo. Je to také energetická brána, skrze kterou lidé procházejí během smrti a znovuzrození.

Clifford Stone a Bob Dean: ČO VŠETKO JE V HRE

Bob Dean sa narodil v roku 1929 v oblasti Tucson, Arizona. Ako 81 ročný je známy svojím nevyčerpateľným záujmom o oblasť UFO. Jeho kariéra seržanta bola naplnená 28 ročným pôsobením. Pracoval pre vojenskú inštitúciu NATO ako stratég so stupňom "Kozmická úroveň utajenia". Vystúpil v početných televíznych dokumentoch a rádiových konferenciách o oblasti UFO a vládneho utajovania existencie mimozemských civilizácií. Naďalej sa aktívne podieľa na zvyšovaní verejného povedomia ľudí.

Seržant Clifford Stone

Za celé ty roky vyšetřování UFO, tak jak bylo úředně řízeno vládou Spojených států, si vláda vyhradila, že bude existovat pouze jedna agentura, která to bude vyšetřovat. A to byla Air Force. Ve skutečnosti na úplném začátku to byla Vojenská kontrašpionážní jednotka (ACIC). Úředně jsme začali na oficiálním programu jako důsledku pozorování z 24. června 1947. Do těchto vyšetřování byly zapojené CIC (Protišpionážní sbor) a ACIC, a zůstaly do doby, kdy se Air Force separovala v roce 1947 jako důsledek zákona o národní bezpečnosti v roce 1947.

Stránky

Top