FAKTY X: Čo vysielajú pyramídy?

V posledných rokoch sú vedci konfrontovaní s veľmi zvláštnym fenoménom. Niektoré veľké pyramídy, ktoré postavili starovekí stavitelia, začali do vesmíru vysielať akúsi tajomnú energiu. Experti z rôznych odborov však doposiaľ nevedeli tento fenomén nijako objasniť. So zaujímavou odpoveďou, prečo sa tak deje, však nedávno prišiel uznávaný ruský astrofyzik Alexej Dmitrijev.

ZÁVĚRY

Situace která se vytvořila uvnitř naší heliosféry je externího, interstelárního, kosmického původu a lze předpokládat, že její příčinou je základní elementární autooscilace prostorově-fyzikálních procesů nepřetržitého tvoření, které se profilují a pokračují ve vývoji našeho Vesmíru. Současný podrážděný stav naší heliosféry pulzuje uvnitř všech, čili ve veškerých "organizmech" tvořících sluneční soustavu; Slunce, planety, Měsíc, komety a asteroidy, plazma i elektromagnetická média a struktury v meziplanetárním prostoru.

3.0 NÁSTUP NOVÝCH PODMÍNEK A KONSEKVENCE

S ohledem na celkové a následné souvislosti pozadí přechodu a nově se formující procesy, které s sebou nese uvedená kosmogonická a antropogenezní planeto-fyzikální transformace, včetně změny našeho počasí a klimatických systémů, bude rozumné rozdělit tyto záležitosti podle jejich manifestačního (explicitního) a skrytého (implicitního) vlivu na pozemské prostředí.

2.0 REORGANIZAČNÍ PROCESY NA ZEMI

Zaznamenaná a zdokumentovaná pozorování všech geofyzikálních procesů (týkajících se planetárního prostředí), a samozřejmě významných a pokračujících modifikací všech uvedených solárně-pozemských fyzikálně-vědeckých vztahů, kombinovaných s nedílnými účinky andropohenední aktivity v heliosféře našeho slunečního systému [33, 34], nám umožnila učinit závěr, že přímo před našima očima právě probíhá celková reorganizace a transformace pozemských fyzikálních a environmentálních kvalit.

Stránky

Top