10 AMERICKÝCH POTRAVIN, KTERÉ JSOU V JINÝCH ZEMÍCH ZAKÁZANÉ

Američané si pomalu začínají připouštět, že mnohé potraviny, které se ve Spojených státech prodávají, mají mnohem horší kvalitu než stejné druhy potravin v jiných zemích. Mnohé z nich jsou v jiných zemích dokonce ZAKÁZANÉ. Když si uvědomíte, že Američané jsou na tom se zdravím mnohem hůř než obyvatelé jiných průmyslových zemí, nemůže vás nenapadnout, zda na rostoucím počtu chorob nemají podíl i tyto toxické potraviny.

Nasycené tuky nezpůsobují srdeční choroby 2.

Je důležité si uvědomit, že státní výživová doporučení jsou z velké části ovlivněna zemědělskými dotacemi. Nejsou vytvořena na základě vědy o výživě. Zkrátka, důvodem, proč se vám říká, že základem vaší stravy mají být obilniny, je to, že za obilniny jsou farmáři státem placeni. Je jich hodně, a jsou levné, ve srovnání se zdravějšími potravinami jako je zelenina, na kterou je poskytováno málo dotací.

Nasycené tuky nezpůsobují srdeční choroby 1.

Toto je první část slíbeného překladu z webu dr. Mercoly na téma "Cukr je horší než tuk". Informace, které tam naleznete, nejsou nové, kolují po alternativních webech již dávno. Nové je to, že se o tom poprvé konečně zmiňuje prestižní (možná nejprestižnější) lékařský časopis British Medical Journal!

Stránky

Top