CELOSTNÝ OSOBNOSTNÝ ROZVOJ

Kedy: 
streda, 25. november 2015 - Od: 18:30 do: 21:30
Čo: 

Cena: 93.00 €
Miesto konania: Bratislava, Štefánikova 3
Trvanie: každá párna streda - platby kvartálne za 7 semin. naraz

Budete tu postupne pracovať na rozvoji svojej mysle a na spolupráci oboch hemisfér, na otváraní svojej intuície a schopnosti chanellingu, odhalíte jej nepoznanú silu a schopnosť programovať svoj osud a dianie okolo vás, budete sa venovať budovaniu pevnej vôle, koncentrácii, obrazotvornosti, budete sa učiť zvládať psychické stresy a emočné nepokoje, ovládať svoje emócie a energetický systém celého organizmu - čo vedie k jeho regenerácii, očisťovaniu, liečeniu a omladzovaniu.

Naučíte sa pracovať so živlami - silami prírody a ovládať ich rozloženie vo vašom organizme na každej úrovni, pracovať s čakrami a vyššími energetickými telami, dopracujete sa k transformácii osobnosti cez prácu s energiami a tvorivou životnou silou kundalíni, odhalíte pri práci s energiami rôzne praktiky na omladzovanie a liečenie organizmu, pochopíte dôležitosť sebaúcty a sebalásky pre vlastnú sebadôveru a silu ísť vpred a naučíte sa prijímať ľudí a život taký - aké sú bez nutnej potreby prerábať ich a manipulovať.

Potom odhalíte tajomstvá o našom pôvode a našej úlohe v stvorení, o práve prebiehajúcom prechode a transformácii našej planéty vo väčšom kozmickom meradle a o rôznych iných bytostiach a našich stvoriteľoch, o našej DNA a porozumiete množstvu rôznych „záhad“ medzi nebom a zemou.

Nakoniec v poslednej fáze prejdete na výrazný duchovný rozvoj a spoluprácu s vyššími bielymi majstrami a spoznáte pritom dávne „vedy múdrosti“ starých kultúr - dotknete sa kabaly, alchýmie, liečivej sily bielej láskyplnej mágie a smaragdových dosiek - kde sú ukryté základné zákony fungovania univerza, naučíte sa správne pracovať s vašou mer-ka-bou a celý čas pritom budete pracovať na postupnom očisťovaní vašej karmy a chápaní svojich karmických úloh vo vašom živote - aby ste sa dopracovali k šťastiu, zdraviu a spokojnosti so sebou samými. ... a stanete sa vedomými spolupracovníkmi svetla.

- podrobný program učiva po ročníkoch a viac info k 1.ročníku - vid zvlášť v sekcii: Osobnostný rozvoj
- v 1.ročníku sú 2 dlhé kvartály do leta - pretože semináre prebiehajú každú druhú stredu, platí sa po kvartáloch
- do vyšších ročníkov sa nedá prihlásiť zvlášť, ak ste nezačali štúdium od 1.ročníka

VIAC INFORMÁCIÍ NA: http://pyramidaosobnosti.sk/index.php?id=2&sid=6&desc=CELOSTN%C3%9D%20OS...

Adresa (súradnice): 

Štefánikova 19, Bratislava

Obrázok: 
Stav: 
november 25, 2015 18:30 popoludní
Top