Jasmuheen v Praze

Kedy: 
Od: piatok, 21. jún 2013 - 19:30 do: nedeľa, 23. jún 2013 - 18:00
Čo: 

S radostí bychom Vás chtěli pozvat na setkání s úžasnou a inspirující ženou, australskou breathariánkou Jasmuheen. Setkání se koná 21.-23.6.2013 (páteční přednáška a víkendový seminář) v Praze.

Jasmuheen žije již přes dvacet let z prány, tedy nezávisle na fyzické stravě a svým životním příběhem inspirovala mnoho dalších, včetně v Čechách známého francouzského breathariána Henri Monforta. Jasmuheen pochází z Austrálie, avšak většinu svého času věnuje cestování po světě a pořádání přednášek a seminářů nejen na téma pránické stravy. Je autorkou mnoha knih a také iniciátorkou vytvoření Embassy of Peace - světové Ambasády míru, jejíž velvyslanci se aktivně podílejí na zlepšování tohoto světa. Její poselství propojuje poznatky jogínské praxe, nejnovějších objevů kvantové fyziky, práci s andělskými energiemi a mnoho dalších praktik, vedoucích k uzdravení na všech úrovních.

V loňském roce navštívila poprvé také ČR, a to s poselstvím ohledně esence Já jsem. K tomuto tématu Jasmuheen říká: "Jednou z nejkrásnějších cest plných vnitřního naplnění, na kterou se duše zakotvená ve sféře duality může vydat, je uvědomění si vlastní esence Já jsem, obnovení spojení s ní a dokonalá jednota s tím, co někteří nazývají Monáda a co jsem já dříve nazývala Božství v nás. S pomocí Jednoty vědomí můžeme cítit a vnímat všudypřítomnost této esence, která je v nás i okolo nás, je součástí samotného přediva stvoření – je totiž základní frekvencí života. Je schopná nás vyživovat nejen fyzicky skrze plynoucí kosmickou mikro-stravu, ale také nás propojit s rytmem vnitřního míru a uspokojení, který nás navždy promění. Její dary jsou nekonečné. Její schopnost milovat, vést, léčit a dokonale nás vyživovat je přirozená a hluboká. Každému je odhalena v pravý čas a pravým způsobem jakmile se s její vibrací srovná proudění energie v nás a kolem nás. Zároveň však od ní nejsme nikdy odděleni, je s námi stále a mění se jen objem, síla nebo jemnost jejího toku. To vše můžeme ovládat pomocí pochopení pravé a řídící podstaty."

I letos bude setkání s ní jedinečné, tématem je zvyšování vibrační úrovně a zvyšování úrovně fungování všech systémů. Jasmuheen vzkazuje:

ZVYŠOVÁNÍ ÚROVNĚ

Řekněme ... ANO nebeskému soužití a ANO jemnějším osobním a globálním systémům fungování!

VIAC INFORMÁCIÍ: http://jelef.cz/Jasmuheen-2013.html

Adresa (súradnice): 

Přednáška 21.6.2013 v 19:30: Kino Lucerna, Vodičkova 36, Praha 1
Seminář 22.6. - 23.6.2013: Taiji Akademie, Polská 2400/1A, Praha 2 (sokolovna Královské Vinohrady)

Obrázok: 
Stav: 
jún 21, 2013 19:30 popoludní
Top