KNIHOVNY PALMOVÝCH LISTŮ v Čechách

Kedy: 
Od: streda, 2. október 2013 - 19:00 do: nedeľa, 6. október 2013 - 22:00
Čo: 

V roce 2010 poprvé navštívili dva nádí (čteči) palmových listů Evropu, vybrali si Českou republiku. Nyní podruhé přijede v září poodhalit tajemství knihoven palmových listů. Tajemství, které začíná pouze otiskem palce ruky, nic jiného nepotřebujete. Podle otisku nádí řekne datum Vašeho narození, Vaše jméno, jména Vašich nejbližších. Pak se posune mimo čas a prostor a z palmového listu zpívá Váš příběh, Váš osud, to co má pro Vás být řečeno v danou chvíli, optimální životní plán. Když v červnu roku 2010 přijela malá skupinka Indů poprvé do České republiky a končila dvoudenní conference, řekl jsem: “Myslím, že most mezi Českou republikou a Indií se narodil, stejně jako další množství neuvěřitelných vazeb a setkání. Konference končí, ale nezapomeňte vnitřní dílna – možná změna osudu u každého z Vás pokračuje”, a pak požádal nádího Šivu, aby zazpíval mantru, jakousi hymnu, která dostala všechny v sále a nechtělo se věřit že už je konec.

Zabývám se knihovnami od r. 2008 a pořád jsou hlubokou studní v zemi véd na jedné straně, a na straně druhé hlubokou studní v srdci Evropy do našich osudů a podvědomí naší mysli. Když Indové odjeli, nebylo možné vyslyšet formující se skupinky, které mě žádaly o to, abych s nimi jel do Indie za nádími pomoci řešit nastalé životní peripetie nelehké doby transformace. Řada lidí nepochopila, že je to o převzetí plné odpovědnosti za svůj život, o karmických čištěních a o práci. Možná právě proto se nádí obávali, zda mají vůbec přijet do „racionální Evropy“? Byli jsme připraveni? Často jsem z reakcí lidí vycítil, že ten dárek ještě pro ně nebyl. Že to možná byla zvědavost ochutnat tu rozinku přeplněného dortu a ujistit se, zda to bude „vycházet“? Překonali jsme rok 2012. Maďaři se pokoušeli celý ten minulý rok přivítat nádí v Budapešti. Nepovedlo se. A co rok 2013? V září přijíždí opět nádí Palanisamy Chinnappa. Povede se to.

Tentokrát zavítá i do jiných míst republiky. Už tady má hodně přátel a bude také hostem Léčivého divadla Gabriely Filippi

Předprodej vstupenek: www.vstupenkov.cz
cena do 18. 9. je 350 Kč, od 19. 9. 450 Kč

2. října v OSTRAVĚ
http://www.vstupenkov.cz/cs-CZ/#?ev=65

3. října v BRNĚ
http://www.vstupenkov.cz/cs-CZ/#?ev=67

5. října v PARDUBICÍCH
http://www.vstupenkov.cz/cs-CZ/#?ev=66

6. října v PRAZE
http://www.vstupenkov.cz/cs-CZ/#?ev=64

Co je Léčivé divadlo?

Léčivé divadlo je autorským projektem Gabriely Filippi. Nabízí netradiční, divadelní hry, jejichž obsah se dotýká hloubky lidského života a mystiky. Léčivé divadlo se s láskou a humorem zaobírá otázkou, proč jsme tady, a inspiruje nás při hledání našeho místa této nelehké doby transformace. V běžném životě jsme obklopeni civilizačními formami a jsme zahlceni povinnostmi, v Léčivém divadle máme možnost se na chvíli zastavit a znovu nalézt sami sebe. Změna, inspirace se může dostavit skrze emocionální prožitek, kdy si divák uvědomí, že se setkal se svou duší.

Ve druhé části představení jsou zváni hosté se znalostmi a zkušenostmi z různých alternativních oborů s duchovním přesahem, se kterými si Gabriela povídá o jejich životě, práci, poznání. Jedná se o léčitele, terapeuty, astrology, profesory, lékaře, spisovatele, ale i vědce, kteří jsou si vědomi toho, že jejich obory jsou součástí stvoření a jsou schopni také na ně nahlížet alternativním způsobem.

Tentokrát to bude host z jihu Indie, nádí Chinnappa Palanisamy, přítel Pavla Krejčího, a také lidé z Čech a Moravy, kteří již čtení absolvovali a mohou se podělit o zkušenosti, co se stalo a co ne a jak s informacemi, získanými při čtení palmového listu pracovali.

Obr. Nádí Palanisamy Chinnappa

Adresa (súradnice): 

OSTRAVA - VYSOKÁ ŠKOLA PODNIKÁNÍ - MICHÁLKOVICKÁ 1810/181, 710 00 OSTRAVA
BRNO - SÁL BŘETISLAVA BAKALY - ŽEROTÍNOVO NÁM. 6, BRNO
DŮM TECHNIKY PARDUBICE - NÁM. REPUBLIKY 2686, PARDUBICE
MĚSTSKÁ KNIHOVNA V PRAZE - MARIÁNSKÉ NÁMĚSTÍ 98/1, PRAHA 1

Obrázok: 
Stav: 
október 02, 2013 19:00 popoludní
Top