Letná slávnosť na sekierskych lúkach

Kedy: 
Od: piatok, 23. jún 2017 - 16:00 do: nedeľa, 25. jún 2017 - 13:00
Čo: 

Pozývame Vás na jubilejný desiaty ročník zaježovskej Letnej slávnosti na sekierskych lúkach. Uskutoční sa počas víkendu 23.-25.6.2017. Aj tento rok pre vás a v spolupráci s vami Zaježovania pripravili veľa workshopov, kde sa budete môcť aktívne zapájať, program pre deti a rodiny, či prednášky a diskusie zamerané na nám blízke témy. Program bude v duchu predchádzajúcich rokov a zverejníme ho niekoľko týždňov pred začiatkom.

Festival na lúkach pripravujeme pre všetkých, ktorí majú blízko k Zaježke – nájdu si tu svoje mladí ľudia, ale ja rodinky s deťmi, mešťania aj lazníci, filozofi aj praktici. Bude to uvoľnené stretnutie priateľov, nečakajte žiaden bombastický program, ide nám skôr o to, aby sme sa zabavili, spoznali sa a prežili spolu príjemný víkend. Dúfame, že každý, kto sa u nás zastaví, prispeje niečím k tomu, by to naozaj tak bolo. Pokiaľ sa sem chystáte prvý krát, pozrite si na našej stránke videá a fotky z predchádzajúcich ročníkov.

Pokiaľ chcete prispieť do programu prednáškou, koncertom, cestovateľským premietaním, remeselným workshopom a pod. kontaktujte koordinátora programu – Peťa Banása, najlepšie telefonicky na t.č. 0917 287 559

PROGRAM: http://www.zajezka.sk/sites/default/files/attachements/Program%20Slavnos...

Adresa (súradnice): 

Zaježová, 962 63 Pliešovce, Slovenská Republika
MAPA: https://www.bing.com/maps/default.aspx?v=2&pc=FACEBK&mid=8100&rtp=~pos.4...

Obrázok: 
Stav: 
jún 23, 2017 16:00 popoludní
Top