Noc a deň totemového zvieraťa

Kedy: 
Od: sobota, 29. jún 2013 - 16:00 do: nedeľa, 30. jún 2013 - 14:00
Čo: 

V rámci programu si povieme niečo o prírodných šamanských kultúrach a o význame silových alebo totemových zvierat. Totemové zviera má podľa šamanského konceptu každý človek, je to niečo ako jeho osobný duchovný sprievodca, ktorý mu prináša špecifickú silu. Ak viete, aké je vaše silové zviera, poznáte kvalitu jeho sily a môžete s ňou vedome pracovať. Vďaka tomu sa môže rozvinúť vaša osobná sila a váš potenciál.

Budete mať možnosť nájsť si vaše silové zviera, zistiť, akú silu vám prináša a začať s ňou vo vašom živote pracovať. Tiež budeme bubnovať, spievať, tancovať, všetko so zámerom priniesť Silu.

Cena za účasť: 30 eur.
Zľavnená cena pre sociálne slabších: 20 eur.
Ak je pre vás aj zľavnená cena priveľa, ozvite sa, nejako sa dohodneme.

Zídeme sa na kraji mesta (miesto dáme vedieť prihláseným účastníkom), v sobotu okolo 16:00 a presunieme sa na miesto, kde pripravíme drevo na oheň. Na prenocovanie si prineste čo potrebujete (spacák, deku, stan...). Môžete si priniesť pitie a jedlo – bude sa dať aj opekať. Ak máte, prineste si bubon, hrkálku či iný hudobný nástroj. Skončíme v nedeľu okolo obeda.

Bližšie informácie a prihlášky u lektora: Marián Benka, 0905 255 030, marianbenka@gmail.com, http://marianbenka.webnode.sk/

Adresa (súradnice): 

Zídeme sa na kraji mesta (miesto dáme vedieť prihláseným účastníkom)

Obrázok: 
Stav: 
jún 29, 2013 16:00 popoludní
Top