Seminář Dr. Alexe Loyda: Pokročilá duchovní fyzika

Kedy: 
Od: piatok, 12. júl 2013 - 18:00 do: sobota, 13. júl 2013 - 18:00
Čo: 

V pátek 12. července 2013 v podvečer od 18:00 hodin Alex představí svou novou knihu a objev zároveň, pod názvem „Pokročilá duchovní fyzika“. Tato kniha a objev zatím nebyly zveřejněny. Všem, kteří chtějí navštívit jen sobotní seminář velmi doporučujeme, aby přišli již v páteční večer, protože Alex bude při sobotním semináři vycházet z toho, o čem přednášel v pátek.

Sobotní seminář - 13. července 2013 začíná v 10:00 hodin a končí v 18:00. Pro zájemce bude následovat podepisování knihy Léčebný kód, kterou si můžete přinést s sebou nebo zakoupit na místě. Konec celého semináře je stanoven na 19:30.

Během pátečního a sobotního semináře Alex Loyd bude účastníky učit, jak dosáhnout úspěchu ve zdraví a ve svém životě a to pomocí léčebných kódů. Zároveň účastníky semináře naučí, jak si mohou tímto způsobem vyléčit zdroj svých životních problémů.

Každý účastník si vyzkouší sílu skupinového léčení. Když s kódy pracují společně velké skupiny lidí, výsledky jsou úžasné. Když s kódy pracují velké skupiny lidí pod vedením doktora Loyda, výsledky jsou opravdu ohromující!

Seminář bude velmi interaktivní, umožňující vzájemnou komunikaci mezi účastníky a Dr. Alexem Loydem, doporučujeme tedy účastníkům, aby si oblékli pohodlné oblečení, díky kterému se při práci s kódy budou cítit dobře a pohodlně.

Celý dvoudenní seminář je kompletně simultánně překládán do českého jazyka profesionálními tlumočníky .

Seminář je určen pro všechny bez ohledu na to, zda knihu Léčebný kód četli nebo nečetli, zda již aktivně provádějí metodu Léčebné kódy či se teprve s metodou seznámili a na provádění kódů se chystají.

Seminář s Dr. Alexem Loydem je vždy pro všechny účastníky neopakovatelným zážitkem na celý život.

Viac na: http://www.lecebnekody.cz/component/content/article/2-uncategorised/38-p...

Kontakt na pořadatele: Mira M. Lišková - Léčebné kódy e-mail: mirami@lecebnekody.cz

Adresa (súradnice): 

Kongresová hala hotelu HILTON v centru Prahy, ulice Pobřežní 1, 18600 Praha 8, asi 400 metrů od původně plánovanému centru U Hájků.
Mapa: https://maps.google.cz/maps?q=Hotel+Hilton+Prague,+Pob%C5%99e%C5%BEn%C3%...
https://maps.google.cz/maps?saddr=Designhotel+Elephant+Prague,+Na+Floren...

Obrázok: 
Stav: 
júl 12, 2013 18:00 popoludní
Top