TAJOMSTVO LÁSKY – moderný meditačný KONCERT II. – Michelle & Suve

Kedy: 
štvrtok, 30. november 2017 - Od: 18:00 do: 21:00
Čo: 

Po prvom veľmi úspešnom koncerte TAJOMSTVO ŠŤASTIA si ľudia žiadali ďalší podobného druhu, kde si budú môcť opäť užiť zladené spojenie hlbokého duchovného a umeleckého hudobného slova v rovnakom štýle. Príďte si vypočuť nové pohľady na vzťahy a pochopenie ich zrkadlenia, magnetizmu príťažlivosti, či sveta tieňov, alebo vzťahovej a rodovej karmy. Na konci zas nebude chýbať magická meditácia...

Odkryť svoje srdce v dnešnom krutom svete nie je hanba, ani slabosť - ale odvaha! Zbabelosť je skôr ísť proti svojmu hlasu, zaprieť seba i dušu len za to, čo povie okolie. Áno, dnešný moderný svet sa prebúdza mysľou aj srdcom a kto sa raz dotkne tých čistých vyšších sfér, spomenie si, čo bolo kedysi dávno v ňom hlboko zapísané - že jediná cesta, pri ktorej nebude nikto porazeným, nad ktorým by sa tešil krátkodobý víťaz = je cesta lásky.

Cez otvorené srdce láske dokážeme byť čoraz jemnejší. Cez jemnosť a vnímanie srdcom nám je umožnené vstúpiť do ozajstného hlbokého kontaktu s niečím tak krehkým ako je krása. A práve ona nám tu pomáha získavať rôzne príjemné pocity, ktoré si sem dolu chodievame užívať.

Príďte si ich pred Vianocami (v čase otvárajúcich sa sŕdc) aj vy užiť na duchovný koncert harmonických ľudí Michelle a Suve so speváčkou Patríciou.

Toto inšpiratívne spojenie slov, meditácie a modernej hudby venovaných téme lásky a vzťahom vás napojí na prúd bezpodmienečnej lásky a poznanie, ktoré vám otvorí nové pohľady na vzťahy a ich lepšie pochopenie a prijatie v rôznych podobách. Zladiť slovo o osobnostnom raste a rôznych tajomstvách lásky a vzťahov s modernou pohodovou tanečnou hudbou v rovnakom štýle sa Michelle a Suve darí preto, lebo Suvereno navštevoval šesť ročníkov školy CELOSTNÉHO OSOBNOSTNÉHO ROZVOJA a všetky kurzy a workshopy Pyramídy osobnosti (s jedinou výnimkou toho ženského :-) A aj keď každý dnes žije tú svoju lásku, ktorá ho napĺňa, niekde inde a ďalej od seba, precestovali spolu svet a ich duchovné bratstvo nenaštrbil ani čas, ani nové životné okolnosti. Tak sa rozhodli svojím fanúšikom ponúknuť zas trochu tejto harmonickej duchovnej láskyplnej energie.

Predvianočný čas nás už pomaly ladí na to, aby sme viac mysleli na svojich blízkych.. nielen kvôli darčekom pod stromček, ale aj pre akési zastavenia sa, ktoré by sme aspoň v tomto čase mali zaradiť do nášho života... Zastavenia na zamyslenia, rozjímania, meditácie na tému lásky, pochopenia a vzťahov, pretože iba láska dokáže každému otvárať svoje brány a aj keď je veľmi zraniteľná - nebojí sa vrhnúť do čohokoľvek a zvládnuť hocičo. Iba láska je najväčšia transformačná sila vesmíru, iba láska dokáže najrýchlejšie uzdravovať, iba pod jej vyššími vibráciami dokážeme všetko okolo nás bezpodmienečne prijímať, tolerovať a chápať. Láska nerozdeľuje, ale dokáže spolupracovať. Chodíme sa jej tu na Zem učiť v jej najrozmanitejších podobách, lebo až cez skutky služby v láske sa posúvame ďalej do vyšších úrovní bytia. A v tomto svete, je jej teraz veľmi málo. Potrebujeme si rôznymi spôsobmi pripomínať, ako je pre náš život a rast dôležitá a viac sa k sebe správať podľa jej božských pravidiel.

CHCEM SA ZÚČASTNIŤ ›› http://www.pyramidaosobnosti.sk/prihlasenie-na-akciu/workshopy/22?gt=2

19 € = 1 lístok + jeden ZADARMO k nemu

Viac na: http://www.pyramidaosobnosti.sk/koncert

Adresa (súradnice): 

DK Ružinov Bratislava

Obrázok: 
Stav: 
november 30, 2017 18:00 popoludní
Top