Tvorivá cesta ženy – cesta k práci a sebarealizácii

Kedy: 
Od: piatok, 29. september 2017 - 17:00 do: nedeľa, 1. október 2017 - 13:00
Čo: 

Pozývame vás milé ženy na 4. víkendový seminár ročného cyklu v nádhernom prostredí Zaježovej. Spoločne pokračujeme na tvorivej ceste ženy s podporou ženského kruhu.

Lektorka Janka Almaja Vaculčiaková odovzdá svoje dlhoročné skúsenosti a vedomosti o tom, aké schopnosti a možnosti my – ženy máme a ako ich môžeme rozvíjať. Budeme navzájom zdieľať ženské príbehy, naladíme sa na prírodu a naučíme sa z nej odčítať všetko potrebné a prínosné pre život ženy. Spojenie s prírodou je spojením s prirodzeným spôsobom bytia, ktoré máme aj v našich telách. Naučíme sa porozumieť ich signálom a reagovať na ne.

Vďaka tancu a pohybovej terapii, kresleniu, hrám, spevu, zdieľaniu, meditáciám, pozorovaniu cyklickosti ženy, prostredníctvom masáží, vôní, oslavami prechodov medzi životnými obdobiami, aj vďaka výbornej vege strave, prechádzkam v prírode, či spoločným posedeniam v čajovničke nazbierame inšpiráciu pre pokojnejší, farebnejší, bezpečnejší, láskavejší, hravejší aj sebavedomejší, úspešnejší život. Všetky zážitky, nové poznania a vedomosti si každá účastníčka ponesie so sebou do každodenného života a môže ich použiť pri budovaní svojich vzťahov s blízkymi či s partnerom, pri hľadaní svojho poslania, pri výchove detí či pri starostlivosti o seba samú.

Cyklus seminárov je určený pre ženy bez obmedzenia veku, ktoré chcú samy vytvárať svoj život. Je pre ženy, ktoré chcú byť spokojné, ktoré hľadajú cestu k sebaláske, aj pre ženy, ktoré prežívajú náročné životné obdobia a hľadajú z nich východisko, pre ženy, ktoré sa nevedia rozhodnúť a možno aj vedia, čo nechcú, ale ešte hľadajú to, čo chcú. Pokojne sa môžete pridať aj vtedy, ak ste v živote spokojná a chcete si oddýchnuť a stráviť čas s inými ženami. Seminára sa môžete zúčastniť s kamarátkami či s dcérami alebo mamami.

Adresa (súradnice): 

Vzdelávacie centrum Zaježová
Polomy 20, 962 63 Pliešovce
https://www.facebook.com/zivica.zajezova/

Obrázok: 
Stav: 
september 29, 2017 17:00 popoludní
Top