Vanda: “VALOR” (crowdfunding)

Kedy: 
Od: štvrtok, 1. jún 2017 - 12:00 do: piatok, 30. jún 2017 - 12:00
Čo: 

Ahoj,

Dúfam, že sa máš dobre a že sa ti darí.

Možno sa ti v uplynulom čase dostala do uší správa, že pracujem na svojom pripravovanom hudobnom projekte. S veľkou radosťou ti chcem dať vedieť, že nás delí už iba malý krôčik od vydania môjho nového španielskeho albumu "Valor"!

Keďže proces výroby a vydania nosiču je dlhý a finančne náročný, rozhodla som sa spustiť kampaň na jeho kolektívne financovanie ("crowdfunding"), ktorej cieľom je pomoc s finalizáciou a vydaním môjho nového albumu. Do tohto projektu som vložila všetku svoju vášeň, čas a úspory a teraz by som veľmi potrebovala tvoju pomoc, aby mohol začať svoju hudobnú púť po svete.

Nový album "Valor" sa dá podporiť ľubovoľným finančným príspevkom, je možné si ho tiež už teraz predobjednať (a byť tak medzi prvými, ktorí si ho vypočujú!), prípadne si vybrať iný zaujímavý darček výmenou za podporu. Akýkoľvek príspevok mi pomôže dosiahnuť cieľ mojej kampane. Tvoje rozhodnutie podporiť moju hudbu by pre mňa znamenalo nesmierne veľa.

Všetky zozbierané peniaze budú použité na pokrytie týchto nákladov: postprodukcia albumu, grafický dizajn, lis a tlač CD, PR a marketingové aktivity a video produkcia singlu:

https://www.indiegogo.com/projects/new-album-valor-nuevo-disco-valor-music/

Ďakujem, vážim si tvoju pomoc a teším sa, že ti už onedlho budem môcť predstaviť moju novú hudbu!

S láskou,

Vanda

http://vandamusic.com/

https://www.facebook.com/music.vanda/

https://www.kukninato.sk/hudba/vanda-vyda-v-lete-novy-album/

https://hudba.zoznam.sk/spravy/31-05-2017-vanda-chce-vydat-novy-album-za...

Obrázok: 
Stav: 
jún 01, 2017 12:00 popoludní
Top