Žena RIEKA..plynutie pod hladinou pre ženskú Dušu..

Kedy: 
Od: piatok, 20. september 2013 - 8:00 do: nedeľa, 22. september 2013 - 11:00
Čo: 

Drahé Bytosti v ženských aj mužských telách,posielam vám pozvanie na divokonežný skok do čerstvej studenej hlbiny,aj pozvanie sa vyhriať v plytkej vode zohriatej slnkom..Ak tušíte o žene,ktorá by sa rada s nami ponorila a aj pekne namočila,pošlite prosím ďalej..
čarovné cesty vám v jesennom Slnku..
ďakujem..
šimoonka ~*~

ŽENA RIEKA..
..plynúť ako voda..cítiť..príjmať svoju otvorenosť a Zaniteľnosť..v bezpečí..

Hľadáme v sebe dôveru v prúd,ktorý nás nesie..Odvahu zažiť nepredvídaťeľné zážitky..Búrlivé,ktoré keď sa dotknú čohokoľvek, poznačia to svojou silou..Jemné,čo ticho šepkajú v hlbočine a počuje ich len to,čo v nás je Dušou..

Zem sa prebúdza a ja cítim volanie po spoločnom liečení..po tom,aby sme v kruhu spolu silneli,zdieľali svoje poklady,bolesti a živú radosť ..
Aby sme sa cez naše sebaprijatie dotkli Neba v sebe,liečili naše deti a stáli vzpriamene a v láske pri svojich Mužoch..

Rieka učí sebeláske..Celistvá,s nežnými vlnami na povrchu a spodnými vírmi v temnej hlbine..
..aj v mieste,kde sa stretáva neha s divokosťou,v bezpohybe..
Celistvá sama zo seba..Príjma,lieči,ničí,omýva,čistí,hladí..Nekonečne inšpiruje..

..zažime to SPOLU..
3dni,ponorené v Rieke..
Zo srdca vás zvolávam do kruhu našej ženskej hlbočiny..Nabrať silu,aby sme zvládali milovať,maľovať,kojiť,smiať sa,plakať,tancovať,rodiť,hladiť,variť,byť tu pre ostatných,a dokázať tu byť aj pre seba..Kvitnúť ako divé ruže..Prepojiť sa so svojou vnútornou ženou,ktorá v lone spí a čaká,kedy ju roztancujeme a rozospievame..Rozprúdiť náš oheň,zdieľať vzájomne svoje príbehy..Vo vedomom priestore,v bezpečí ženského spoločenstva..Inšpirovať sa navzájom,cítiť svoje srdce,cítiť vietor vo vlasoch,bosé nohy hladiace zem..ísť životom za svojím pravým obrazom,za tým,čím ozajsky SME a neprestávať ho maľovať..Vyživiť čo je suché,naplniť čo je prázdne,prepustiť nepotrebné..Každá za seba, v objatí kruhu..

Pri maľovaní,masážach,tanci,meditáciách,rituáloch,cvičeniach pracujúcich s panvou,v našich príbehoch,spojením s cyklom našej mesačnej krvi,s tvorivosťou..Pri objavovaní magického tajomstva ženského lona a jeho sily..Pri práci s našimi zraneniami,pri dotyku so svojím odmietaním,ľútosťou,bolesťou,hnevom,svojimi jazvami..Pri plynutí v radosti z bytia..

Dotýkať sa celistvosti v sebe..

Skrúžime sa v krásnom prostredí myjavských kopaníc,naším spoločným domovom bude Centrum Surya v Moravskom Lieskovom na Slovensku,pri Novom meste nad Váhom..

20.-22.9.2013..

Je to zázračné miesto s čarovnými ľuďmi,kde sa cítim ako v objatí matky..
stretneme sa v piatok poobede,rozlúčime sa v nedeľu poobede..
Drahuška je čarovnica,ktorá dokáže s jedlom maľovať obrazy na tanieri..Zo skúsenosti viem,že nám stačia dve výdatnejšie jedlá za deň,aby nám zostala sila na prácu..Každopádne jesť to,čo Drahuška uvarí je chuťovoobrazová báseň..

Je možné,že v našom kruhu budú prebiehať intenzívne procesy..Zažijeme to,čo nám naša vlastná odvaha v Prijatie dovolí..

Nemáme žiadnu misiu,žiaden cieľ,len Byť..sme Rieka..

Príspevok zahrňujúci moje sprevádzanie, ubytovanie a stravu je 67europeňazí..

Prosím všetky otázky a prihlášky posielajte na moonmesiac@gmail.com ak sa potrebujete spojiť hneď, zavolajte na 00421/944364717
Podrobné info-čo a ako-čo so sebou vziať a čo nechať doma, pošlem na mejl po prihlásení..

teším sa v úcte na ´´SPOLU´´..

s pomocou Bohyne Zemičky našej mamičky..ďakujem..
..šimoonka mesačnica,jedna z kruhu..*

Adresa (súradnice): 
Obrázok: 
Stav: 
september 20, 2013 08:00 dopoludnia
Top