Energia z vesmíru - fotónový pás…

Od septembra (2007, pozn. red.) sa začne napĺňať proroctvo ohľadom otvorenia brány a vzostupu hladiny energií na najvyššiu možnú mieru. Všetci, ktorí toto pocítia, budú do jedného vnímať veľa mimozmyslových informácií. Prejavy budú veľmi krátkodobé, kým sa všetko opäť neustáli. Všetci, ktorí pocítia tieto zmeny, budú samozrejme aj sami od seba požadovať zmenu vo svojich životoch, pretože takto už pre tieto duše nie je možné žiť. Ľudia sa k týmto prejavom budú stavať veľmi odmietavo, pretože si nebudú vedomí toho, prečo sa im to deje a bude to vyžadovať veľa trpezlivosti a zároveň zásadnú zmenu v ich životných postojoch, pretože to, čomu sa budú najviac brániť, udrie s nebývalou silou.

FAKTY X: Čo vysielajú pyramídy?

V posledných rokoch sú vedci konfrontovaní s veľmi zvláštnym fenoménom. Niektoré veľké pyramídy, ktoré postavili starovekí stavitelia, začali do vesmíru vysielať akúsi tajomnú energiu. Experti z rôznych odborov však doposiaľ nevedeli tento fenomén nijako objasniť. So zaujímavou odpoveďou, prečo sa tak deje, však nedávno prišiel uznávaný ruský astrofyzik Alexej Dmitrijev.

Pyramidy po celém světě začaly vyzařovat paprsky do fotonového mračna

Ačkoliv NASA informovala o podivném fotonovém oblaku, který nyní obklopuje sluneční soustavu, od některých vědců unikly další informace. A nyní, jak se tento osudný mrak blíží, ovlivňuje slunce a planety měřitelným způsobem. Ačkoliv NASA informovala o podivném fotonovém oblaku, který nyní obklopuje sluneční soustavu, od některých vědců unikly další informace...

New Age, fotónový pás a tachyóny

Tachyóny sú hypotetické častice, o ktorých teraz budem hovoriť len preto, že sa o nich objavuje na internete spústa webstránok, ktorým sú pripisované podivuhodné vlastnosti. Až sa človek niekedy pýta, na čo všetko nenaletíme. Častica ešte ani nebola dokázaná a už jej pripisujeme všetky atribúty neviditeľná hlavne v ezoterickom hnutí. Nebola ešte absolútne vôbec pozorovaná a neexistuje o nej žiadna teória, ktorá by im tieto vlastnosti mohla potvrdiť, ako Dirac - Theory antičastíc. Na stránke, napr. Tachyón.de sa hovorí:

Top