UPOZORNENIE: Tento článok/podcast/video nechápte ako jednoznačný návod, nenahrádza konzultáciu s odborníkom! Môže vyjadrovať názory, ktoré sa nemusia zhodovať s názormi redakcie. Autor, prevádzkovateľ ani redakcia nenesú žiadnu zodpovednosť za riziko, poškodenie, či ujmu, ktoré by mohli byť považované za priame či nepriame následky použitia informácií uvedených na týchto stránkach.

Editoriál: ROZPRÁVKY O DOBROM ZDRAVÍČKU?

Je len otázka času, kedy na dvere zaklope nejaký zdravotný problém. Nalejme si čistého vína. O zdraví oveľa viac čítame, než preň niečo naozaj robíme – ak niekde nejaké zásady dodržiavame, inde ich porušujeme. Aj keby sme žili na zdravom mieste, boli šťastní a jedli len živú stravu, čas sa nezastaví. Po dnešku ale budete vedieť, že nič nie je stratené...

Nejdůležitější člověk v celé lidské historii

"Rife objevil shodou náhod techniku pro úspěšnou likvidaci původců nemocí s využitím rezonančních generátorů. Při pozorování živých bakterií a virů pod svým unikátním mikroskopem zjistil, že jednotlivé druhy mikroorganismů reagují na elektrické frekvenční pole a že dokonce někdy dojde k jejich zničení po velmi krátké době."

Stránky

Top