Seminář Valery Uvarova v Brně

Čo: 

Po roce Nás zase poctí svou návštěvou pan Valery Uvarov, který bude přednášet, jak si pomocí staré egyptské technologie zlepšit svou celkovou energii, jak svému tělu pomoci na Vaší cestě k harmonii a vyvážení. Dále pak o tom, jak správně používat Hórovy hůlky v každodenním životě. Určitě se také podíváme na téma pyramid a jejich využití.

Margot Ruis v Brně – přednáška a představení filmu

Čo: 

Srdečně Vás zveme na program s Margot Ruis „Bytosti přírody – poselství zapomenutých přátel“, jedinečný čtyřhodinový program nabitý jejími zážitky, vyprávěním jedinečný o setkáních s bytostmi i představením nové nahrávky – filmového dokumentu o jejich setkávání s bytostmi přírody a sdělení těchto bytostí nám lidem.

KNIHOVNY PALMOVÝCH LISTŮ v Čechách

Čo: 

V roce 2010 poprvé navštívili dva nádí (čteči) palmových listů Evropu, vybrali si Českou republiku. Nyní podruhé přijede v září poodhalit tajemství knihoven palmových listů. Tajemství, které začíná pouze otiskem palce ruky, nic jiného nepotřebujete. Podle otisku nádí řekne datum Vašeho narození, Vaše jméno, jména Vašich nejbližších. Pak se posune mimo čas a prostor a z palmového listu zpívá Váš příběh, Váš osud, to co má pro Vás být řečeno v danou chvíli, optimální životní plán.

Top