Najväčšie záhady a mystériá Slovenska s Dr. Jesenským

Čo: 

Miloš Jesenský bude hovoriť o knihe Najväčšie záhady a mystériá Slovenska 2. Vo svojej prezentácii predstaví zaujímavosti z prípravy publikácie, vybrané záhady našej krajiny, okrem iného tajomné tvory na Slovensku, desivý fenomén samovznietenia a spolu s ním nahliadneme aj do zákulisia práce exorcistov. Podľa záujmu publika bude odpovedať na otázky poslucháčov a bude k dispozícii na autogramiádu. Vstup voľný

SLNOVRAT ~ Stretko Duší

Čo: 

V areáli horského hotela ›› www.PoracPark.sk sa 22.6.2019 uskutoční
5. festival výprav za poznaním

V SOBOTU bude miesto pre poéziu, hudbu, maľbu, rozprávanie o umení a spiritualite, numerológiu, tradičnú čínsku medicínu, taichi, jógu, chlad ako Guru, predajcov a množstvo ďalších prekvapení!

Žiarislav: PRECHODOVÉ OBRADY ~ Hovory a Piesne

Čo: 

Pozývame vás na pásmo Žiarislavových hovorov a piesní s témou: PRECHODOVÉ OBRADY CHLAPCOV A CHLAPOV (a v skratke DIEVČAT A ŽIEN), ktoré postupne predstaví v pondelok 13.5. v popradskej vegetariánskej reštaurácii Lahodnosti, v utorok 14.5. v spišskej čajovni Alchýmka, v piatok 17.5. v trnavskej galérii Dary pre dušu. V Čechách táto téma zaznie v sobotu 18.5. v rámci litoměřického festivalu Allfest 19 a v nedeľu 19.5. v pražskom Cafe Malawi.

Stránky

Top