Levitace při modlitbách potvrzena! (?)

Karel Wágner | Snad ve všech diskusích o dosud neobjasněných jevech, kde přijde řeč na spontánní (samo­volnou) levitaci, se objevuje neustále opakovaná námitka skeptiků, že existence tohoto jevu nebyla ještě nikdy potvrzena.

FAKTY X: Levitácia – dokážu sa ľudia vznášať?

Viaceré historické pramene nám hovoria o tom, že v minulosti bolo veľa ľudí schopných levitovať - teda vznášať sa nad zemou. Otázne však je, či išlo len o trik alebo sa skutočne jednalo o prekonanie sily zemskej príťažlivosti. Čo sa teda skrýva za fenoménom levitácie?

Používali egyptští kněží levitaci?

Pyramidy v Gíze jsou tím nejmonumentálnějším, co kdy lidé za dobu své historie stvořili. Z celkem devadesáti těchto obrovských staveb, nacházejících se v Egyptě, jsou dvě opravdovou výzvou pro vědce a záhadology: pyramida Chufuova (Cheopsova) a Rachefova (Chafreova). Egyptský bůh Hor zase používal k létání také ještě jeden další létající stroj nazývaný NAR, neboli „ohnivý sloup“. Na dochovaném vyobrazení má NAR podlouhlý doutníkovitý tvar, který se postupně zužoval do kruhové trysky, ze které vycházejí čáry, symbolizující zřejmě kouř.

NIBIRU a spojenie s UFO 4.

"Podľa ezoterických výskumníkov Louisa Pauwelsa a Jacquesa Bergiera, alchymisti poznali ´umenie´ levitácie a výborným príkladom toho je aj súdobá maľba z knihy z roku 1686 Discourses on the Plurality of Worlds (Rozpravy o pluralite svetov) od Bernarda de Fontenelle."
"Stalo sa to napríklad aj počas návštevy susednej opátky, kedy sv. Terézia v blízkosti stropu chcela bez okolkov pokarhať Všemohúceho za to, že z nej robí blázna."

Stránky

Top