Aké boli stimuly stavieb pyramíd? 2: NÁSTRAHY DUCHOVNÉHO ÚSILIA

Predtým, než sa začneme venovať tejto dôležitej téme, urobíme krátku odbočku a vrátime sa do súčasnosti. Všetky existujúce ezoterické doktríny súčasnosti nanešťastie disponujú kolosálnou chybou, ktorá viedla k predčasným úmrtiam mnohých ľudí, fantasticky oddaných rozvoju svojej mysle a zlepšovaniu svojich energetických vlastností napojením sa na „energiu kozmu“ a uvedením sa do špeciálneho stavu vedomia.

Tajemství dávných léčitelů 3: STAROVĚKÁ ČÍNA

Před dvěma tisíci dvěma sty lety byla v Číně sepsána první Kniha o zdravém životě. Celý svět dnes znovu objevuje a oceňuje hodnotu tradičního přírodního léčitelství a přístupu k životu. V Číně objevili archeologové základy poznání dlouhého a zdravého života. První čínský císař chtěl ještě víc chtěl žít navěky. Před dvěma tisíci dvěma sty lety byla sepsána první bible o zdravém životě. Čínská nauka o zdraví je založena na pozorování čchi - životních energií a jejich proudění v přírodě.

Tajemství dávných léčitelů 2: STAROVĚKÝ ŘÍM

Věčná je lidská touha po souladu se silami přírody, věčném životě, po kráse a vnitřní harmonii. A voda je zdrojem veškerého života. Staří Římané dobře znali její zázračnou moc. Ta touha je tak stará jako lidstvo samo - touha po souladu se silami přírody, věčném životě, po kráse a vnitřní harmonii. Voda je zdrojem veškerého života. Římané uměli s vodou zacházet přímo geniálně. Objevili a využívali její léčivé schopnosti.

Tajemství dávných léčitelů 1: STAROVĚKÁ INDIE

Celé věky trvá náš sen o věčném mládí a kráse. Jak zabráníme úbytku sil a vitality? V čem tkví kouzlo áyurvédy? Tak dlouho, jako existuje samo lidstvo, trvá i sen o mládí a kráse. A touha pokořit smrt. Jak zabráníme úbytku sil a vitality? Jak zabráníme stárnutí? Filozofové a léčitelé nad těmito otázkami rozjímali a někteří skutečně nalezli odpovědi... před mnoha tisíci let. Archeologové objevili překvapující poznatky starodávných kultur. Tajemství dlouhověkosti bylo pečlivě chráněno a předávalo se z mistra na žáka, aby se nikdy neztratilo.

Stránky

Top