Nassimova teória už popisuje celý atóm (rozšírenie holografického modelu hmotnosti)

Nassim Haramien komentoval na poslednom "Live with Nassim" virtuálnom evente dostupnom pre členov Delegátneho programu ›› Akadémie Rezonancia svoj nový objav s Dr. Amirou Val Bakerovou týkajúci sa štruktúry elektrónu. Podarilo sa mu rozšíriť jeho holografický model hmotnosti aj na elektrón a tak matematicky predpokladať hmotnosť elektrónu, ktorá je s 99,9999998% totožná s experimentálne nameranou hodnotou, čo je znova väčšia presnosť akú dosahuje štandardný fyzikálny model, plný arbitrárne pridaných konštánt a korekčných faktorov.

Editoriál: “NECH ŤA VÁKUUM SPREVÁDZA”

“Môže to znieť veľmi abstraktne až neuveriteľne, či nepredstaviteľne, avšak Nassim všetko matematicky a fyzikálne podložil a vďaka svojmu modelu bol schopný predpovedať, že uprostred každej galaxie nájdeme čiernu dieru, čo bolo samozrejme potvrdené, či úplne presnú hmotnosť a polomer protónu (čo sa zatiaľ nedarí štandardnému modelu) alebo vysvetliť tzv. vákuovú katastrofu, či silnú nukleárnu silu atď. Jeho model je jednoduchý, krásny, a čo viac – správny.”

VÄČŠIE OTÁZKY: Interview s Nassimom Harameinom (2016)

Ron James hostí fyzika Nassima Harameina. Nassim tu hovorí o svojom jedinečnom prístupe k Teórii jednotného poľa. Ak je to pre Vás príliš náročné, preskočte do druhej polovice šou, kde sa hovorí o rozbíjaní starých paradigiem vo fyzike, paranormálnych javoch, otázke mimozemšťanov, warpových pohonoch, cestovaní časom, živote po smrti atď. Skutočne zaujímavé interview!

Riešenie gravitácie pomocou kvantových vákuových fluktuácií na úrovni Planckovej dĺžky – ČO TO JE? DÔKAZ!

„Priestor je to, čo všetko spája, nie oddeľuje“
Nassim Haramein

Riešenie gravitácie pomocou kvantových vákuových fluktuácií na úrovni Planckovej dĺžky viedlo Nassima k záveru, že celý Vesmír (všetky čierne celky – protóny, na ktoré sa fraktálovito delí) sú fyzikálne prepojené pomocou červích dier (dôraz na červích, nie čiernych). Tie sa pripájajú a odpájajú z povrchu protónu nespočetne mnohokrát za sekundu (10^43-krát za sekundu – Planckova sekunda) a sprostredkovávajú prenos informácie medzi všetkými protónmi.

Stránky

Top