Obrázok používateľa CEZ OKNO
NÁSTENKA


2%
Ak Vás zaujal projekt JankoHraško.sk, studnica slovenského folklóru natoľko, že chcete prispieť k jeho ďalšiemu rozvoju a stať sa tak jeho sponzorom, tak neváhajte a využite niektorý z nasledovných postupov...
Budeme radi, ak sa rozhodnete podporiť naše snaženie (informácie o ktorom nájdete na týchto internetových stránkach) prenechaním pár percent vami odvedenej dane pre uskutočnenie našich cieľov. Vaše 2% venujeme na rekonštrukciu novokúpeného domu “U Janša“ a realizáciu dizajnu pri dome „U Slanskej“ – čoby nami poriadané vzdelávacie aktivity vedúce k trvalo udržateľnému spôsobu žitia.
O použití získaných prostriedkov Vás budeme informovať prostredníctvom www.alter-nativa.sk.
Organizujeme rodinné výlety do prírody a denné tábory pre deti.
Snažíme sa postupne vytvoriť sieť ľudí a organizácií, ktorí majú záujem na dennej prevádzke lesného klubu.
Organizujeme aj menšie stretnutia komunity. Sú to stretnutia formou diskusie pri pive, robíme menšie prednášky, ukazujeme zaujímavé case study našich projektov a vymieňame si zaujímavé informácie. Je to výborná príležitosť stretnúť ľudí z oboru, zoznámiť sa a načerpať nové informácie.
Dôležitou úlohou stretnutí je popri zoznamovaní aj vzdelávanie a pomoc komunite.
MILUJTE ĽUDÍ TAKÝCH, AKÍ SÚ, ČÍM MENEJ
SI TO ZASLÚŽIA, TÝM VIAC ICH MILUJTE.
NEMILUJTE ICH PODĽA VEĽKOSTI ICH ZÁSLUH,
ALE PODĽA VEĽKOSTI ICH POTRIEB! (Kuffa,1992)


Na tomto mieste nájdete info o výrobcoch, službách a stránkach, ktoré podľa nás stoja za to! Svoje tipy nám môžete zasielať na: redakcia@cez-okno.net


MACHUĽA – šikotvory zo Slovenska

Šesť bláznov z každého kúta Slovenska. Stretli sme sa vo Zvolene a postupne sme prišli na to, že okrem priateľstva nás spája aj to, že vyrábame rukami pekné veci no absolútne odlišné.
http://machula.sk/


Spuštěn nový interaktivní adresář místních farmářů s téměř 500 kontakty

Hnutí DUHA tak přispívá k letošnímu Mezinárodnímu roku rodinného farmaření. Inovovaný adresář přináší uživatelům nejenom nový design, ale především nové informace a snazší orientaci. K tomu slouží interaktivní mapa i snadné a rychlé vyhledávání. Lidé mohou nyní také vyjadřovat spokojenost se službami nebo produkty jednotlivých farmářů. Novinkou je i snadné navrhování nových kontaktů, takže uživatelé se mohou sami výrazně podílet na aktualizaci databáze.
http://www.adresarfarmaru.cz/


Autori: 
február 12, 2008 14:41 popoludní
Top