Zimné sviatky a rovnováha

Obdobie Vianoc je prelomom. Je to prelom starého a nového, prerod v kruhu života, prerod v kolobehu. Staré umiera a mladé sa rodí. Práve zimný slnovrat je začiatkom, zrodením nového roka. Čas predvianočný je časom očisty od zlých síl. Tieto zlé sily nie sú žiadne príšery, sú to duchovné bytosti – sú to napríklad myšlienky.

Očista vodou

Voda je v nás. Vo všetkom živom. Voda spája, dáva život. Múdri ľudia hovoria, že sama je živá a dokonca má pamäť – teda ak je v prirodzenom stave a nie v umelom. Ak prúdi – a nestojí v PET fľašiach, či vodovodných trúbkach. Cítim, že voda má schopnosť poberať životnú silu, nasávať, uskladňovať. Je schopná vstrebať a uskladniť do svojej štruktúry pocit, silu. Známe sú fotografie od jedného Japonca, ktorý ukázal, ako sú vodné krištáliky schopné zobraziť silu slov, kladné, ladné slová vytvárali pravidelné nádherné obrazce, kým slová ako „vojna“ vytvárali obraz zmätku.

Proč je kysličník titaničitý v naší potravě?

Kysličník titaničitý se používá v kosmetice a vitaminech a dalších lécích jako plnidlo v tabletách. Ale používá se také v odstředěném mléce, sýrech, jogurtech, majonézách, čokoládových žužu, průmyslovém rychlém občerstvení, kečupech. Jsou jím krmena zvířata, která pojídají lidé. Kysličník titaničitý se na celkové výrobě pigmentů na světě podílí 70%. Je široce používán pro to, aby výrobkům poskytl bělost a neprůsvitnost, jako např. u barev, plastů, papíru, inkoustů, potravin a zubních past. Používá se také v kosmetice a produktech péče o pokožku, a je přítomen v téměř všech opalovacích krémech, kde pomáhá chránit pokožku před ultrafialovým zářením.

Stránky

Top