Týždenný horoskop 12. - 18. 12. 2016

Slnko je v Strelcovi a je v konjunkcii so Saturnom tiež v Strelcovi. Slnko a Saturn sú v trigóne s Uránom v Baranovi a v sextiel s Jupiterom vo Váhach a Marsom vo Vodnárovi. Merkúr je v Kozorožcovi a je v konjunkcii s Plutom tiež v Kozorožcovi a obe planéty sú v kvadráte s Jupiterom a Uránom. Venuša je vo Vodnárovi a Urán je v opozícii s Jupiterom. Neptún v Rybách je v sextile s Merkúrom. Konštelácia útočí na psychiku objavuje sa beznádej smútok a depresie. Mesiac dosahuje spln v stredu.

Týždenný horoskop 5. - 11. 12. 2016

Slnko je v Strelcovi v konjukcii so Saturnom v Strelcovi, v kvadráte s Neptúnom v Rybách, v trigóne s Uránom v Baranovi a v sextile s Marsom vo Vodnárovi. Merkúr je v Kozorožcovi a Venuša vo Vodnárovi. Pluto v Kozorožcovi je v kvadráte s Uránom a Jupiterom vo Váhach. Urán je v opozícii s Jupiterom. Jupiter je v trigóne s Marsom. Mars je v sextile s Uránom. Konštelácia vytvára nespokojnosť a túžbu po zmene. Mesiac je v prvej štvrti v stredu.

Týždenný horoskop 21. - 27. 11. 2016

Slnko je v Strelcovi v pondelok. Merkúr a Saturn sú v Strelcovi v konjunkcii, v sextile s Jupiterom vo Váhach, v kvadráte s Neptúnom v Rybách a v trigóne s Uránom v Baranovi. Venuša je v konjunkcii s Plutom a obe planéty sú v Kozorožcovi. Sú v kvadráte s Jupiterom a v sextile s Neptúnom. Mars je vo Vodnárovi. Urán je v opozícii s Jupiterom. Konštelácia vytvára túžbu po peniazoch a trvalom zabezpečení. Mesiac je v poslednej štvrti v pondelok.

Stránky

Top