Vjačeslavovo proroctvo

Slávik (Vjačeslav Krašeninnikov) sa narodil v roku 1982, v meste Čebarkuľ, v rodine vojaka. Prežil len krátky život, keď vo veku 11 rokov podľahol rakovine. Proroctvá Vjačeslava Krašeninnikova sú zaznamenané v spomienkach jeho matky. Možno sa jeho varovania týkajú doby pred a po kataklizme: "Slávik povedal, že jadrová vojna nie je nič v porovnaní s nadchádzajúcou katastrofou..."

Pozdrav z Marsu – od starých topánok?

Britskí vedci našli podivné predmety na snímkach, ktoré poslal robot "Curiosity". - Poltopánka, prírodná obuv! - tvrdia členovia britskej výskumnej skupiny Alien Disclosure UK, ukazujúc na predmet, ktorý zachytil robot "Curiosity" na jednej z prvých farebných snímok vysokého rozlíšenia na Červenej planéte.
Robot v súčasnosti fotografuje okolie miesta pristátia – reliéf rovníkového krátera Gale.

V Indonézii zaznamenali UFO alebo padajúceho anjela?

kp.ru | Internetové vydanie Livescience upútalo pozornosť svojich čitateľov na podivné video, ktoré bolo zverejnené na Youtube. Zábery sú neuveriteľné. Vidno na ňom ako zhora padá k zemi nejaká svetielkujúca bytosť a vzápätí odlieta preč. Užívateľ, ktorý zverejnil toto video oznámil, že bolo vyhotovené bezpečnostnou kamerou. Objektív kamery je nasmerovaný na vchod do supermarketu, ktorý sa nachádza na južnom okraji hlavného mesta Jakarty.

Mimozemšťania rozmiestňujú kamene?

YOKI.RU | Pred niekoľkými rokmi bol na brehu rieky Tom (Kemerovská oblasť, Rusko) objavený podivný artefakt — kameň obopnutý kovovým materiálom. Váha konštrukcie predstavovala okolo 30 ton. Podľa názoru miestneho obyvateľa Jurija Barinova (učiteľa geografie na dôchodku) ktorý kameň našiel, má nález očividne mimozemský pôvod. Môže dokonca slúžiť ako "sprievodca" do iných rozmerov.

Stránky

Top