11-11-11

Ľúbivými vyhláseniami sa snažia udrieť na strunku všetkých „pripravených“. Hovoria o „oficiálnych opatrovníkoch a strážcoch novej Zeme“. Dokonca o „ochrancoch všetkého stvorenia a pánoch hmotného sveta, ktorí majú viesť svojim žiarivým príkladom ľudstvo do lásky v plnom rozsahu“! Oslovili už aj vás?

„PSYCHO“ a syndróm „UFF“ útočí III. alebo „Ako si chlapec hlavu o betón obúchal a písal a písal...“

Večný popleta je tu zas. A nielen tu. Špiní skoro všade, kam ho pustia. A púšťajú ho - zatiaľ - na všetky fóra a stránky o UFO. No a on si len robí svoju prácu. Buch, buch, buch, najprv si pekne hlavu obúcha a potom poďho bludy vyvracať. Slovo "vyvracať" je výstižné. Kydá, brojí, rozVRACIA, štve, zgrupuje, zakladá a ruší - no agenda hodná školeného agentíka! Alebo skôr zamindrákovaného lapaja? :)

„PSYCHO“ a syndróm „UFF“ opäť útočí!

Tak sme sa dočkali. Prvé číslo je na svete. Už bolo na čase, veď vo svete plnom zavádzajúcich informácií musí predsa existovať niečo, čo nám všetkým určí smer. AZIMUT. Dozvieme sa čo JE a čo NIE JE pravda, pokocháme sa autorovou úbohou slovenčinou i celkovým rozhľadom. Čo však čakať od človeka, ktorý hádže špinu na veci, ktorým zjavne nerozumie? Aby som nezabudol, semčas preberie i nejaký ten článok. Ale to mu nebráni to isté vyčítať iným. Už sme o nich písali, ale asi nie dostatočne. Také typy sa radi vidia na titulke. (Pozn. Pani na fotke NIE JE šéfredaktorkou spomínaného nového periodika...)

Stránky

Top