Věda, politika a spiritualita mimozemských civilizací

Je předem jasnou záležitostí, že objev exoplanet v obydlitelných oblastech v rámci jejich sluncí podle vedoucích světových astrofyziků umožňuje existenci mimozemského života. Astronomická pozorování exoplanet poprvé stimulovala dotazování na vědeckých konferencích, týkající se společenských a politických důsledků existence inteligentního života, existujícího někde ve vzdálených koutech vesmíru. Například sympózium 18.-19. září 2014, sponzorované NASA a knihovnou Kongresu, dává dohromady některé ze světových astrobiologů, aby diskutovali o způsobu přípravy na veřejné odhalení mimozemského života.

SAPIENS RISING aneb Pozvánka k vesmírnému tanci II.

Náš exosociální status jakožto druhu se v současnosti určuje dvěma hlavními způsoby: postupným uvědomováním si, že je nám nabízeno mezihvězdné občanství a znovuobjevováním naší skutečné historie jakožto polovičních mimozemšťanů, neboli geneticky upravených bytostí. Tyto dva faktory jsou důvěrně propojené.

SAPIENS RISING aneb Pozvánka k vesmírnému tanci I.

Neil Freer je autor, básník a člen skupiny poradců exopolitického institutu. V minulosti učil filosofii a psychologii (což je jeho hlavní vzdělání) na New School for Social Research a také historii náboženství. V roce 1987 vydal knihu Breaking the Godspell, která zkoumá archeologické, astronomické a genetické důkazy o tom, že člověk je uměle vytvořená bytost, což může potenciálně vyřešit odvěký spor o vzniku naší rasy.

Top