Obnovené království na Havaji vytvoří útočiště pro mimozemské návštěvníky (+VIDEO EN)

Oficiální zástupci znovu obnoveného Království Havaje vydali dne 28. května 2014 deklaraci o vytvoření azylu pro mimozemské návštěvníky na Zemi. Tato «Deklarace pro vytvoření útočiště pro hvězdné návštěvníky na Havaji» (http://hawaiistarvisitorsanctuary.org/) umožní mimozemšťanům přistát na tomto území, určeném výhradně pro hostování «hvězdných návštěvníků» v oblasti Kalapana na pobřeží Puna na havajském ostrově Big Island. "Útočiště“ pro hvězdné návštěvníky bude v suverénní zemi, vyhlášené znovu obnoveným Královstvím Havaje. Toto království (http://hawaii-gov.net/) se skládá z vlády, vedené premiérem, zvolených zástupců dvou komor parlamentu a přepracované havajské ústavy.

SAPIENS RISING aneb Pozvánka k vesmírnému tanci II.

Náš exosociální status jakožto druhu se v současnosti určuje dvěma hlavními způsoby: postupným uvědomováním si, že je nám nabízeno mezihvězdné občanství a znovuobjevováním naší skutečné historie jakožto polovičních mimozemšťanů, neboli geneticky upravených bytostí. Tyto dva faktory jsou důvěrně propojené.

Mimozemský kontakt jako předehra vesmírného vzestupu

Hlavní myšlenkou nové knihy oficiálně vydané dnes (13. 1. 2014): "From Contact to Ascension: Timely Information from members of the Intergalactic Board of Council (Od kontaktu ke vzestupu: včasné informace od Výboru mezigalaktické rady – IBOC)“ je to, že nejen Země, ale i celý vesmír podstupuje proces vzestupu, zatímco život, jak ho známe, se bude dramaticky měnit.

Ve chvíli oficiálního kontaktu s mimozemskou civilizací...

...bude Organizace spojených národů hrát nezastupitelnou roli. Je to v současnosti jediná organizace univerzálního charakteru, mající dostatečnou autoritu k zastupování lidstva planety Země v situaci, kdy to bude potřeba. V rámci OSN se pak stává osobou číslo jedna generální tajemník, jakožto její hlavní představitel. Mandátem svého úřadu de facto zastupuje zájmy celého společenství, nyní zahrnujícího prakticky všechny státy světa.

Stránky

Top