FAKTY X: 17 nových Nostradamových proroctiev

Kto by nepoznal aspoň z počutia o Nostradamových proroctvách. Dr. Edmond Fourier, popredný odborník na 16. storočie, francúzsky vizionár a autor pripravovanej knihy o veľkolepých objavoch, prišiel s novými proroctvami napísanými slávnym Nostradamom, ktoré boli ukryté pred našou generáciou. Mnoho z jeho proroctiev sa už naplnilo, nedávno objavili ďalšie...

:::film::: Nostradamova ztracená kniha

Tato kniha, nazvaná "Věštby římských papežů", po více než 400 let ležela ve svém úkrytu v Římě, než byla koncem 20. století objevena, a nejenom obsahuje dosud neznámá Nostradamova proroctví, ale také vrhá nové světlo na pravý význam a smysl jeho již známých proroctví.

Nostradamus: Veľká Kniha Predpovedí

Ve svých čtyřverších prorokoval Nostradamus ty nejsenzačnější události našich dějin popravu anglického krále Karla I., vzestup a pád francouzského císaře Napoleona I., obě světovéválky, hrůzovládu Třetí řiše, zavraždění Johna F. Kennedyho i válku v Perském zálivu v roce 1991. Kniha obsahuje Nostradamova proroctví o naší současné době zpětným pohledem na proroctví vyplněná v minulosti a to do roku 2100 včetně dosud nezveřejněných a alarmujících interpretací budoucích událostí.

Nostradamus: III. svetová vojna príde v roku 2012 (?)

Nastávajúci rok vyvoláva množstvo obáv a diskusií. Jedni sú presvedčení, že nás v tomto roku čaká koniec sveta, iní veria, že sa nič zlé nestane. Profesor Krišnamurty z indického mesta Bangalore nedávno prehlásil, že sa mu podarilo dešifrovať proroctvá Michela Nostradama o roku 2012. A tie nie sú veru veľmi povzbudivé... Vo svojej práci Krišnamurti použil primárne zdroje, obsahujúce štvorveršia veľkého vizionára v starej francúzštine. Následné preklady - ako je odborník presvedčený - skresľujú význam.

Stránky

Top