:::film::: Kdyby mě zabili

Děsivý dokument o muži zákona, který se stal lovnou zvěří. Měl totiž jeden problém, byl policistou a snažil se vyšetřit pravdu o závažných trestných činech. Pak však zjistil, že sahají až do nejvyšších míst a propojují oba režimy, jak ten před rokem 1989, tak ten následný, sametový. Jenže tyto filmy při dalším výroční sametového převratu v hlavním vysílacím čase ČT neuvidíte...

Sametové rozkradení republiky

Nikdy jsem nevěřil konspiračním teoriím našich médií o úloze StB na sametové revoluci.

Už věřím.

Ve světle následujících faktů je to jasné – sametová revoluce a následné rozkradení republiky se připravovalo už v roce 1988.

November 89. Neprišla sloboda ale čarovný opasok

Ako sa mohlo stať, že úprimná snaha ľudí po lepšom svete dospela po dvadsiatich rokoch do súčasnej perverznej podoby? Slovensko za ten čas prešlo zaujímavou cestou s troma míľnikmi, pričom všetky tri možno chápať ako revolúcie, pretože zmenili spoločnosť od základu. Zopár združení žijúcich zväčša z peňazí daňových poplatníkov Spojených štátov amerických, niekoľko zlodejov a notorických klamárov v politických tričkách rôznych strán a médiá s vekovým priemerom redaktorov chabých dvadsať rokov. Táto neveľká skupina ľudí približne o mesiac vyhlási samu seba za Slovensko – nebude to ani prvý ani posledný raz, a spustí oslavy nežnej revolúcie.

Stránky

Top