TOTÁLNA PROTIRAKOVINOVÁ KÚRA

Milujem život a predovšetkým svoj.
Pre jeho hĺbku, ušľachtilosť a humánnosť.
Kto so mnou nezdieľa túto filozofiu nezaslúži si chodiť po tejto zemi.
A preto, že ho milujem so všetkými jeho krásami - ma motivovalo podrobiť sa tejto kúre...

Mytím a sprchováním se lze zbavit problémů a bolesti

University of Michigan | Rituální obřady omývání včetně náboženského křtu vycházejí z psychologické podstaty člověka. Podle psychologů z Michiganu totiž lidé po umytí rukou mýdlem a teplou vodou či po osprchování odstraňují nejen nečistoty ze svého těla, ale také nečistoty ze své mysli. Mytí má psychologický účinek a lze se jím zbavit nepříjemných pocitů, špatných činů, bolestí či problémů.

Světlo v tunelu (životní příběh)

Začínám patrně hodně zvláštním názvem mého životního příběhu, o němž jsem zcela přesvědčen, že patří právě na tyto stránky. Snad jsem se správně rozhodl, že i já mám k uvedené problematice co říci. Proto popíšu pravdivě mnoho roků mého života, které mě strastiplnou cestou dovedly k poznání. Pochopil jsem mnoho souvislostí, které většině lidem zůstávají zakryty rouškou výhod života civilizovaného člověka, žijícího v relativním poklidu všeobjímající péče orgánů státní správy a centralizovaného zdravotnictví. Poznání souvislostí mi otevřelo oči a po mnoha letech jsem konečně zahlédl své světlo v tunelu. Možná se po přečtení mého příběhu otevřou oči i někomu dalšímu a zahlédne také své světlo v tunelu.

Detoxikácia ťažkých kovov pri otrave z amalgámov

Ortuť je jedovatá, to sa asi zhodneme. Je to veľmi účinný a nebezpečný jed. Usadzuje sa v tele, ťažko sa vylučuje a neustále spôsobuje problémy. Amalgámy sú také strieborné, až sivočierne výplne zubov od zubárky. Amalgámy obsahujú 1 až 2 gramy ortute. Je to smrteľná dávka, ak by sa dostala do tela naraz. V amalgáme je ortuť viazaná v zliatine spolu s inými jedovatými kovmi, ako je kadmium a striebro. Ortuť a iné kovy sa z amalgámu uvoľňuje postupne, odparovaním, chemickými reakciami baktérií, elektrolýzou a odieraním. Za 10 rokov sa premiestni asi polovica ortute z amalgámu do tela. Amalgámy sa zlomia a vypadnú.

Top