Je tu čas na očkovanie proti chrípke. Podstúpiť ho: Áno či nie?

Blíži sa sezóna zvýšeného výskytu chrípkových ochorení. Je to zároveň obdobie, keď sa na nás z televízií, novín, časopisov a letákov bude hrnúť propaganda farmácie, dať sa zaočkovať. V slovenských informačných médiách často citujú naslovovzatých odborníkov, šíriacich tvrdenie, že očkovanie je tá najlepšia ochrana proti chrípke.

5 kľúčových krokov pre účinnú dennú detoxikáciu

Moderný svet je plný environmentálnych toxínov. Odhaduje sa, že existuje až 80 tisíc bežne používaných chemických látok, ktoré majú škodlivý potenciál. V priemere sa v ľudskom tele nachádza až 500 takýchto látok. Pri testoch sa tiež zistilo, že bežný človek má v moči až 7 rôznych pesticídov.

SERGEJ LAZAREV: Léčení pouze fyzického těla je jen odsouvání problému do budoucnosti

"Celá naše civilizace trpí vážnou nemocí, která může vést až ke smrti. Tato nemoc se může léčit, ale může se i zhoršit. Proto je otázka zdraví, která nyní stojí před celou naší civilizací, otázkou číslo jedna. Bohužel je pojem “zdraví” spojován především s tělem. Poslední století přemýšlíme pouze materialisticky a věříme, že nemoc je jen problémem těla. Ale nemoc ve skutečnosti tělem končí. Nemoc začíná v duši."

Top