:::film::: SIRIUS (titulky CZ)

Cílem je udělat dosud největší odhalení o tématu UFO a mimozemšťané. Steven M. Greer, který je vedoucím projektu, již v minulosti založil Orion Project a The Disclosure Project

Otevřený dopis Dr. Stevena Greera prezidentu Obamovi

Vážený prezidente Obamo,
Od poloviny 50. let fungují utajované projekty, spojené s mimozemskými záležitostmi, které jsou mimo ústavní dohled a kontrolu prezidenta a Kongresu. Toto představuje vážnou a pokračující hrozbu národní bezpečnosti USA a ohrožuje globální bezpečnost a mír. Důsledky této věci jsou takové, že žádný aspekt života na Zemi nebude tímto odhalením nedotčený. Jsme si silně vědomi, že tato věc je velmi ožehavá a trpí velkým společenským zostouzením ze strany jistých elitních kruhů a médií hlavního proudu. Ve skutečnosti je utajování této věci částečně udržováno pečlivě řízenou řadou psychologických nástrojů včetně výsměchu, vyvolávání strachu, hrozbami a dezinformacemi, které téměř znemožňují, aby nějaká veřejná osoba otevřeně mluvila o této záležitosti.

Projekt Orion (Dr. Steven Greer): Nová energetická řešení a důsledky pro národní bezpečnost a ekologii

Téma nejvyšší národní bezpečnosti je úzce spojeno s doléhající ekologickou krizí, které dnes svět čelí: otázkou, zda lidstvo může pokračovat jako technologicky vyspělá civilizace. Fosilní paliva a motory s vnitřním spalováním jsou neudržitelné jak ekologicky, tak ekonomicky a náhrada za obojí již existuje. Otázka není, zda se posuneme k nové post-fosilní ekonomice, ale kdy a jak. Ekologická, ekonomická, geopolitická, národně-bezpečnostní a vojenská témata spojená s touto záležitostí jsou hluboká a neodmyslitelně propojená navzájem.

Top