TRANSYLVÁNSKY ÚSVIT: Úvod Petra Moona

Záhadný vedec David Anderson uskutočnil v roku 1999 výlet do Rumunska. Dr. Anderson, akreditovaný vládou Spojených štátov ako vynálezca rozvinutej technológie warpového poľa, nadviazal v rámci tohto výletu do Rumunska diplomatické vzťahy, kde taktiež založil výskumný ústav, venujúci sa štúdiu matematiky cestovania v čase. Pri jeho návrate do USA navštívil Dr. Anderson Perstona Nicholsa a Petra Moona, medzinárodne uznávaných autorov „Montauk Project: Experiments in Time” (“Projekt Montauk: Experimenty v čase”) a predstavil sa.

FAKTY X: Projekt Montauk – bolo cieľom cestovanie časom?

V 70. rokoch minulého storočia sa mal odohrať jeden z najkontroverznejších a najdesivejších experimentov v dejinách ľudstva - projekt Montauk. Projekt mal byť pokračovaním nemenej šialeného pokusu, ktorý je známy pod názvom Filadelfský experiment. Čo sa o projekte Montauk prezradilo, kto za ním stál a ako skončil? A existoval vôbec?

DRAČÍ KREV - LIDSKÝ OSUD: Další mimozemské skupiny operující v prehistorických dobách v prostředí Země

Zatímco všichni humanoidní mimozemšťané byli potomci lyřanského genetického jádra, byl každý druh kulturně a fyzicky ovládán různými zájmovými frakcemi. Postupně se tak v podmínkách Země vyvinula velmi zajímavá situace. Zástupci mimozemské skupiny pocházející z oblasti Tau-Ceti svou aktivitu zaměřili na východ evropského panteonu.

Stránky

Top