„PSYCHO“ a syndróm „UFF“ útočí III. alebo „Ako si chlapec hlavu o betón obúchal a písal a písal...“

Večný popleta je tu zas. A nielen tu. Špiní skoro všade, kam ho pustia. A púšťajú ho - zatiaľ - na všetky fóra a stránky o UFO. No a on si len robí svoju prácu. Buch, buch, buch, najprv si pekne hlavu obúcha a potom poďho bludy vyvracať. Slovo "vyvracať" je výstižné. Kydá, brojí, rozVRACIA, štve, zgrupuje, zakladá a ruší - no agenda hodná školeného agentíka! Alebo skôr zamindrákovaného lapaja? :)

„PSYCHO“ a syndróm „UFF“ opäť útočí!

Tak sme sa dočkali. Prvé číslo je na svete. Už bolo na čase, veď vo svete plnom zavádzajúcich informácií musí predsa existovať niečo, čo nám všetkým určí smer. AZIMUT. Dozvieme sa čo JE a čo NIE JE pravda, pokocháme sa autorovou úbohou slovenčinou i celkovým rozhľadom. Čo však čakať od človeka, ktorý hádže špinu na veci, ktorým zjavne nerozumie? Aby som nezabudol, semčas preberie i nejaký ten článok. Ale to mu nebráni to isté vyčítať iným. Už sme o nich písali, ale asi nie dostatočne. Také typy sa radi vidia na titulke. (Pozn. Pani na fotke NIE JE šéfredaktorkou spomínaného nového periodika...)

„PSYCHO“ a syndróm „UFF“

Ako huby po daždi sa nám rozrastajú združenia a spolky „so serióznym prístupom“ k hraničným javom. Dajú hlavy dokopy – a je to! Buď zistia, že niečo JE pravda, alebo je to blud. Napíšu o tom správu. Kedysi ľudia zbierali známky a pivné tácky, dnes je IN potierať šarlatánstvo a zavádzanie – skrátka nadšenecký, úprimný a nezištný hon na čarodejnice – Vy ešte nie ste v nijakom Klube? Prichádzate o veľa, je tam totiž množstvo „bádateľov“ zjavne sa topiacich v šírke PRAVDY a ich vlastnej úpornej snahe vtesnať ju do hraníc toho, „čo sa dá dokázať, alebo vyvrátiť“. Je to ako o tej žabe, ktorej by jednoducho pukla hlava už len pri predstave, že existuje niečo viac, než jej rodná mláka!

Top