LANOOVE PRAVDY 9: Zlá Atlantída a dobrá Hyperborea?

Poznáte príbeh o Hornom a Dolnom konci? Tí z Horného konca považujú tých z Dolného za hotových diablov a naopak. Takto čiernobielo pristupujú niektorí nadšenci k téme civilizácií Atlantídy a Hyperborey, ktoré trvali mnoho tisíc rokov a v ktorých žilo svoje životy mnoho miliónov Bytostí.

JEDI RADÍ 9 (otázka č. 25)

Otázka č. 25: Čo si myslíš o regresnej terapii? Okolo mňa ju už viacerí absolvovali, ale mne sa do toho príliš nechce. Niečo ma drží späť...

Asi každý by ti ako prvé povedal: „Keď máš obavy, nechoď do toho.“ Ale ja ťa takto odhovárať nebudem. Pozrime sa najprv podrobnejšie, čo vlastne ten regres je...

Nadzemské sféry a reinkarnace

Takzvaná pozemská smrt - oddělení od hmotného těla. Posmrtná existence a vnímavost nadzemí. Vesmírný zákon pokroku. Inkarnace a její důvody, časové odstupy mezi jednotlivými zrody a inkarnace smíru.

Edgar Cayce: DIAGNOSTIKA KARMY III.

„Je to jeden z nejegoističtějších mužů, jaké jsem kdy poznala. Říkáte, že se musím snažit, aby se mu mimo zdravotní péče dostalo i patřičné duchovní podpory. Zkusila jsem to, pane Cayce, ale nemyslím si, že jsem uspěla. Je velmi náladový a jednoduše řekne: Nemluvme o tom. Je to příliš složitá záležitost.
Nevím, zda ho vůbec duchovní stránka života zajímá. Jisté je pouze to, že se fyzicky chce uzdravit. Nikoho nemůžeme nutit, aby se začal zajímat o věci, jež mu nic neříkají. Jeho egoismus mne vyčerpává. Nicméně jemu a dalším chci dokázat, že princip křesťanské lásky a služby je nadřazen osobním pocitům. V tomto případě jde o hodně.”

Stránky

Top