Pozitívny vplyv spoločného spania dieťaťa s rodičmi v jednej izbe

Zatiaľ čo sa vedú spory o spoločnom spaní dieťaťa s rodičmi, tak vedci z Holandska uskutočnili na túto tému výskum. Ukázalo sa, že malé deti, ktoré spia v jednej izbe s rodičmi, zažívajú menej stresu. Prítomnosť mamy a otca má na nich upokojujúci účinok. Výskumu sa zúčastnilo 163 matiek s deťmi. Podľa zadaných inštrukcií si viedli všetky matky denník počas prvých dvoch mesiacov po narodení dieťaťa. Každý deň zaznamenávali, kde a ako dlho spali ich deti.

ABRAHAM: JAK ZÍSKAT „VELKÉ“ PENÍZE

Změňte tedy slovo VÝDĚLEK za slovo PŘÍJEM! A vyměňte NÁMAHU za VIBRACI, za osobní nabídku vibrace. Slyšíte ten rozdíl?! Protože když to je o výdělku a námaze, máte pravdu – je to limitované tím, kolik toho můžete dokončit – provést fyzicky. Nebo kolik lidí přesvědčíte o hodnotě vaší nabídky.

JAK TO CÍTÍM JÁ – POZEMSKÁ RODINA A DUCHOVNÍ VÝVOJ

Naše pozemská a biologická rodina, se zdá být tím nejkomplikovanějším oříškem na cestě duchovního růstu – především z počátečního pohledu během naší proměny. Jde o to, že jako děti své rodiče bezpodmínečně milujeme, vzhlížíme k nim jako k někomu, kdo ví nejlépe, jak to zde na Zemi chodí a tak často oddaně přebíráme jejich přesvědčení a plníme jejich představu o tom, jak bychome se měli chovat a jací bychom měli být.

Top